
Смартфон Samsung Galaxy S20 5G SM-G981U 128gb 1sim White, 12+12+64/10Мп, 6.2", Snapdragon 865, 4000mAh
13 114 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 538-87-64
SAMSUNG GALAXY S20 8/128
Революційна система камер для приголомшливих фото | Відео 8К | Інтелектуальна батарея 4000 маг | Швидка дротова і бездротова зарядка | Безрамковий 6.2" Quad HD+ екран Захист за стандартом IP68


НЕЙМОВІРНЕ ДОЗВІЛ 64 МП
Камера 64 Мп дозволяє робити яскраві та реалістичні знімки у високій роздільній здатності. Навіть після багаторазового наближення об'єкти на фотографії виглядають чіткими і чудово деталізованих.
УНІКАЛЬНИЙ ДОСВІД МОБІЛЬНОГО ФОТОГРАФУВАННЯ
Знімайте багато і з задоволенням, адже усі ваші фото заслуговують називатися кращими. Інноваційна система камер дозволяє отримувати справжні шедеври, за якістю передачі кольору, чіткості та глибиною не поступаються професійним робіт.


НАБЛИЖЕННЯ ДО 30 РАЗІВ
Триразовий Hybrid Optic Zoom, Super Resolution Zoom і технології, що базуються на штучному інтелекті, дозволяють збільшувати об'єкти до 30 разів із збереженням високої чіткості і деталізації. Тепер ви можете фотографувати самі віддалені об'єкти, які раніше не потрапляли в поле вашого зору.
НІЧ НЕ ПЕРЕШКОДА ДЛЯ ВІДМІННОГО ФОТО
Збільшений датчик зображення вловлює більше світла і робить чудові фото при поганому освітленні. У нічному режимі камера може робити кілька знімків одночасно, щоб потім з'єднати їх разом, прибрати сторонні шуми, попрацювати над фоном і отримати яскраве і чітке нічне фото.


ВІДЕО В ФОРМАТІ 8К
Galaxy S20 належить до флагманської лінійки мобільних пристроїв Samsung, здатних записувати відео в неймовірній якості 8К, яке в 4 рази перевершує формат UHD і в 16 разів - формат FHD. Навіть при передачі відео на великий екран телевізора зображення зберігає вражаючу чіткість, щоб ви могли оцінити перевагу 8К. Сучасний стабілізатор на штучному інтелекті забезпечує плавність і чіткість зображення в самих динамічних сценах.
ЧУДОВІ ФОТО НА ОСНОВІ ВІДЕО 8К
Відео формату 8К розбивається на окремі кадри, які потім ви зможете перетворити в чудові фотографії з роздільною здатністю 33 Мп. Це дозволить вам вибрати кращий знімок з нескінченного безлічі, який би нагадував про неповторну подію.

ЕКРАН ДЛЯ ЗАХОПЛЮЮЧИХ ВРАЖЕНЬ
6.2" Quad HD+ Infinity-O екран відтворює приголомшливе відео стандарту HDR10+. Повна відсутність рамок і крихітне непомітне оку отвір під фронтальну камеру підсилюють візуальні враження безмежності і реалістичності зображення. Висока частота оновлення 120 Гц призводить до більш чіткому і плавного відтворення будь-яких динамічних сцен.


НЕ БОЇТЬСЯ ВОДИ
Стандарт IP68 забезпечує високий рівень захисту від впливу води: смартфон не втратить працездатності при зануренні на глибину до 1.5 м на час до 30 хвилин.
ЗАРЯДУ ВИСТАЧИТЬ НА ВЕСЬ ДЕНЬ
Інтелектуальна батарея ємністю 4000 маг дозволяє користуватися смартфоном весь день без необхідності підзарядки. Адаптивна технологія аналізує ваші звички і потреби у використанні пристрою і оптимізує витрату заряду для збільшення часу автономної роботи. Всього кілька хвилин провідний зарядки - і смартфон зможе функціонувати ще кілька годин. Технологія FAST WIRELESS CHARGING 2.0 і функція WIRELESS POWERSHARE дозволяють поповнювати заряд батареї бездротовим способом і ділитися зарядом з іншими пристроями.

ДОСЛІДІТЬ НОВІ СПОСОБИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ ТА ОБМІНУ ІНФОРМАЦІЄЮ
Сервіс Music Share – це унікальна можливість поділитися музикою з друзями. Підключайтеся до телефону одного за допомогою Bluetooth і відтворюйте музику зі свого телефону через динаміки, до яких підключений він. З функцією QUICK SHARE ви зможете швидко ділитися контентом з п'ятьма друзями, які знаходяться поруч, без підключення до їх пристроїв.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.2" |
| Дозвіл екрану | 3200x1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 563 ppi |
| Тип дисплея | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | HDR10+ 120 Гц |
Процесор |
|
| Процесор | Snapdragon 865 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.4 ГГц + 2.8 ГГц + 1,8 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G77 MP11 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 64 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.0 + f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп 4K 2160p@30/60fps |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології | Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик Холла, Сканер особи, Сканер відбитків пальців під екраном |
| Додатково | ANT+ |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | Fast battery charging 25W |
| Час роботи у режимі розмови | До 20 годин |
Габарити і комплектація |
|
| Розміри | 151.7 x 69.1 x 7.9 мм |
| Вага, г | 163 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S20 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3200x1440 |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, USB |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2800 МГц |
- Ціна: 13 114 ₴




