
Комплект пластикових садових меблів Keter Elodie 3 246154 капучино
21 899 ₴
18 398,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 246154
- +380 (95) 538-87-64
Комплект пластикових садових меблів Keter Elodie 3 Seater Sofa Set 246154 капучино
Комплект садових меблів Keter Elodie 3 Seater Sofa Set новий гарнітур для відпочинку Elodie прекрасно підходить для будь-якого випадку. З його допомогою Ви можете облаштувати сад Вашої мрії або терасу, навіть якщо Ви маєте невеликий простір. Оригінальна конструкція дає змогу вибрати одну з двох конфігурацій, перш ніж розпочати монтажу гарнітура.
У комплекті:
- входять 2 крісла
- 3-місний диван
— столик.
Текстура ротанга та гладкі підлокітники, а також стильна стільниця підкреслює унікальний характер комплекту.
Усі необхідні деталі розміщені в коробці з 3-місним диваном, двома кріслами та столиком.
Особливості набору Keter Elodie 246154:
- комплект можна легко чистити.
– стильний елегантний дизайн;
— виготовлений із міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
– не блякне на сонці;
– фактура поверхні має імітацію натурального дерева;
— завдяки легкій вазі його зручно переміщати, транспортувати та зберігати;
— не вимагає додаткового спеціального догляду, легко миється;
– легко складається.
Характеристики
| Розмір паковання | 120 x 74 x 60 см |
|---|---|
| Вага | 31,75 кг. |
| Колір | Капучино |
| Артикул | 246154 |
| EAN | 8711245148069 |
| Розмір дивана | 65 x 163 x 74 см |
| Розмір столу | 60 x 55 x 39 см |
| Розмір крісла | 65 x 63 x 74 см |
- Транспортна компанія “Новая Почта“ , доставка впродовж 2-х до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час поблизу від дому або місця роботи (практично в будь-якому населеному пункті).
Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно перед'явити паспорт і повідомити номер оголошення, який ми повідомляємо Вам на зазначений e-mail або номер телефона.
Заявляючи доставляння габаритних товарів, вибирайте відділення "без обмежень", тому що об'ємна вага під час відправлення перевищує 30 кг. Є можливість адресної доставки. - Транспортна компанія “Деливери”, доставка впродовж від 2 до 5 робочих днів. Є можливість адресної доставки. Вартість доставки тарифами перевізника.
- Транспортна компанія "Meest Express" доставка впродовж від 2 до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника. Є можливість адресної доставки.
- Самовывоз с г.Луцк.
Будь ласка, перевіряйте брак механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару у разі отримання замовлення на відділенні перевізника. KeterUA не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 398,80 ₴











