
Ящик-шаф садовий для зберігання Keter Premier XL 249357 сірий
28 490 ₴
23 489,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 249357
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Ящик-шаф садовий для зберігання Keter Premier XL 249357 сірий
Premiere XL — це не займає багато місця функціональний ящик, який чудово підходить до використання у відкритому просторі, від балконів і терас до великих садових ділянок. Ідеальний для зберігання інструментів та садового інвентарю, аксесуарів для барбекю, садових іграшок та інших предметів. Ребриста конструкція додатково зміцнює подвійні товсті панелі, завдяки чому ящик витримає довгі роки користування. Стійкий проти несприятливих погодних умов і ультрафіолетового випромінювання, не потребує догляду, не обплутується, не іржавіє й не блякне. Продукт легко утримувати в чистоті та вкрай просто збирати.
Основні характеристики:
- не вимагає спеціального догляду, досить мити водою;
- стійкий до іржі, блякнення;
- міцний, всепогодний пластик;
- легке та швидке збирання;
- багатофункціональність — його можна використовувати й усередині приміщень;
- ідеально підходить для застосування в саду, на терасі, балконі;
- широкі подвійні двері;
- неіржавкі петлі з розкриттям дверей 105°;
- кронштейни для регульованої полиці (полиця не увімкнена);
- замикається (замок не входить до комплекту).
Характеристики
| Вага | 36 кг. |
|---|---|
| Артикул | 249357 |
| Розмір паковання | 144 x 84 x 19,5 см. |
| Колір | сірий |
| Ширина | 141 см |
| Висота | 123,5 см |
| Глибина | 82 см |
- Транспортна компанія “Новая Почта“ , доставка впродовж 2-х до 5 робочих днів. Вартість доставки тарифами перевізника.
Ви зможете забрати замовлення в зручний для вас час поблизу від дому або місця роботи (практично в будь-якому населеному пункті).
Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно перед'явити паспорт і повідомити номер оголошення, який ми повідомляємо Вам на зазначений e-mail або номер телефона.
Заявляючи доставляння габаритних товарів, вибирайте відділення "без обмежень", тому що об'ємна вага під час відправлення перевищує 30 кг. Є можливість адресної доставки. - Самовывоз с г.Луцк.
Будь ласка, перевіряйте брак механічних пошкоджень і комплектацію, наявність усіх одиниць товару у разі отримання замовлення на відділенні перевізника. KeterUA не гарантує вирішення спірних ситуацій із товаром на Вашу користь, якщо товар не був перевірений під час отримання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 23 489,80 ₴











