
Смартфон Samsung Galaxy Note 10 (SM-N970U) 8/256 GB 1sim Red, 12+16+12/10Мп, 6,3", Snapdragon 855
13 114 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 538-87-64
Обзор Samsung Galaxy Note 10 8/256GB Black
Безмежний екран
Відчуйте, що таке ефект повного занурення з Samsung Galaxy Note 10. Його 6.3-дюймовий FHD+ Dynamic AMOLED кінематографічний екран відтворює неймовірно насичену та деталізовану картинку, яка чудово сприймається навіть на яскравому сонці. Смартфон повністю позбавлений рамок, його екран вигнутий по краях, щоб забезпечити вам ще більше місця для роботи, відпочинку та творчості.
Преміальний дизайн
Samsung Galaxy Note 10 задає нові стандарти дизайну смартфонів. Досконалі пропорції та зручна ергономіка дають змогу відчути високий рівень комфорту під час гри, роботи, запису та редагування відео. Безшовне з'єднання скла та полірованого металу зробило смартфон неймовірно тонким. Безрамковий кінодисплей із крихітною фронтальною камерою гарантує море яскравих вражень від перегляду відео. Корпус смартфона м'яко переливається сріблястими відтінками для посилення яскравого враження від преміального дизайну.
Чудові фото
Відчуйте себе професійним фотошляховиком з інноваційною системою камер Samsung Galaxy Note 10, яка будь-яка фото перетворює на артоб'єкт, гідний фотовиставки. Знімайте чудові портрети, дивовижні панорамні фото, групові знімки за будь-якого освітлення. Камера розпізнає об'єкт і оптимізує параметри, щоб передати не тільки деталі, а й атмосферу події.
З ультраширокою камерою 16 Мп із кутом огляду 123 градуси в кадр поміститься більше деталей і об'єктів, ніж можуть вмістити більшість інших камер. Обрізайте кадр за допомогою ширококутної камери 12 МП або акцентуйте увагу на об'єкті, користуючись двократним оптичним збільшенням телефотокамери.
Ширококутна камера 12 МП автоматично визначає параметри знімання та змінює режим залежно від зовнішнього освітлення. Режим F1.5 підійде для знімання у вечірню пору, режим F2.4 зробить чітке фото на яскравому сонці, нічний режим поліпшить якість нічних світлин, зробить їх яскравішими та контрастнішими.
Заряду вистачить надовго
Батареї ємністю 3500 мА·год вистачить на цілий день роботи Samsung Galaxy Note 10. Вам більше не потрібно турбуватися про підзаряджання всередині робочого дня. Підтримка функції Fast Charging забезпечить кілька годин автономної роботи після напівгодинного заряджання.
Повна свобода від дротів
Відмовтеся від дротів і роз'ємів. Galaxy Note 10 підтримує бездротовий спосіб підзаряджання. Просто помістіть смартфон на док — станцію, щоб процес підзаряджання почався. За допомогою Wireless PowerShare ви зможете ділитися зарядом із пристроями, що підтримують цю технологію підзаряджання.
Створений для динамічної гри
Унікальна система охолодження в паровій камері не дає смартфону перегріватися в ресурсомістких іграх. Безпрецедентна продуктивність та інноваційні ігрові функції дають змогу насолоджуватися грою та відточувати свою ігрову майстерність. Потужний акумулятор і технології ефективного енергоспоживання дають змогу не думати заряду батареї багато годин поспіль. Samsung Galaxy Note 10 зробить вас переможцем у будь-якій грі.
Новий рівень продуктивності
Samsung Galaxy Note 10 пропонує неймовірні можливості для динамічної гри, спілкування та роботи. Всі програми та програми працюють легко та швидко завдяки надпотужному 7 нм процесору останнього покоління й оперативної пам'яті 8 Гб. Ведіть прямі трансляції, грайте в будь-які вимогливі ігри, редагуйте фото та текстові файли, дивіться відео у високій роздільній здатності — з Samsung Galaxy ви все це можете.
Інтелектуальний S PEN
S PEN обладнаний Bluetooth-модулем для дистанційного керування Samsung Galaxy Note 10. Він підтримує безконтактні жести та віддалене перемикання між об'єктивами камери. Тепер за допомогою S PEN можна спускати закрив камери, гортати слайди та сторінки, керувати відеоконтентом і презентацією, малювати, ставити відтворення на паузу, змінювати гучність звуку та багато іншого.
Робіть чорні нотатки на бігу, формулуйте тезиси в кафе та в таксі, записуйте їх, щоб згодом доробити. S PEN автоматично трансформує рукописний текст у формат, який можна редагувати, копіювати та пересилати.
Мобільне відео відрізняється від професійного
Розмивайте фон, використовуйте спецефекти в режимі реального часу, щоб надати події потрібного настрою, користуйтеся Super Steady, щоб зменшити вібрації ваших відео та зробити їх природними та чіткими, знімайте яскраві та соковиті кліпи на 4K UHD.
Редагуйте відзнятий матеріал, використовуючи величезний набір засобів із арсеналу: міняйте швидкість відео, вносьте зміни в кліпи, вставляйте субтитри або домальовуйте ілюстрації, користуючись S PEN.
Технічні характеристики
Зв'язок
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт: | 1 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
| Тип слота: | SIM |
| Стандарти зв'язку: | GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900 B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900) B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B12(700), B13(700), B17(700), B18(800), B19(800), B20(800), B25(1900), B26(850), B28(700), B32(1500), B66(AWS-3) B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500) |
Екран
| Діагональ екрана: | 6.3" |
| Роздільна здатність екрана: | 2280x1080 |
| Кількість квітів: | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів: | 401 ppi |
| Тип дисплея: | Dynamic AMOLED |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково: | Яскравість 420 Ніт |
Процесор
| Процесор: | Snapdragon 855 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процеcсора: | 2 х 2.7 ГГц + 2 х 2.4 ГГц + 4 х 1.9 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G76 MP12 |
Пам'ять
| Внутрішня пам'ять: | 256 Гб |
| Оперативна пам'ять: | 8 Гб |
| Слот для картки пам'яті: | Немає |
Камера
| Камера: | 12 Мп + 16 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма: | f/1.5 / f/2.4 + f/2.2 + f/2.1 |
| Запис відео: | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація: | Є |
| Фокусування: | Автоматична |
| Спалах основний камери: | Є |
| Фронтальна камера: | 10 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальний камери: | Є (за допомогою екрана) |
| Додатково: | Режимы съемки: AR Emoji, Food, Hyperlapse, Live Focus, Live focus Video, Panorama, Photo, Pro, Slow Motion, Super slow-mo, Video Стабілізація фото, Відео стабілізація, виявлення обличчя Slow-mo 960fps @HD,240fps @FHD, Liv focus UHD 4K (3840 x 2160) | @60fps |
Операційна система
| Операційна система: | Android 9.0 |
Бездротові технології
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Bluetooth: | 5.0 |
| NFC: | Є |
| Бездротова зарядка: | Є |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Немає |
Інтерфейси
| Інтерфейси та під'єднання: | USB Type-C |
Корпус
| Матеріал корпусу: | Метал, Скло |
| Стандарт захисту: | IP68 |
| Захист корпусу: | Водозахист, Пилозахищений |
| Технології: | Сканер відбитка пальців під екраном, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Барометр, Датчик Холла, Компас |
| Цвет: | Чорний |
Акумулятор
| Місткість акумулятора: | 3500 mAh |
| Швидка зарядка: | Є |
| Особливості швидкої зарядки: | 25 Вт |
| Час роботи в режимі разговора: | До 24 годин |
Габарити та комплектація
| Розміри: | 151 х 71.8 х 7.9 мм |
| Вага г: | 168 г |
| Комплектація: | Смартфон Зарядний пристрій USB-кабель Інструмент для вилучення карток Стилус Короткий посібник користувача |
Обсяг доступної пам'яті може бути меншим від зазначеної, оскільки частина пам'яті використовується операційною системою пристрою та попередньо встановленим програмним забезпеченням.
Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Червоний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Note 10+ |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2700 МГц |
- Ціна: 13 114 ₴






