
Смартфон realme C25Y 4/128GB Glacier Blue, 4G, 50+2/8Мп, Unisoc T618, IPS 6.5", 5000mAh
7 072 ₴
5 771,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 82069
- +380 (95) 538-87-64
Обзор realme C25Y 4/128GB Glacier Blue
realme C25Y

Естетичний дизайн
realme C25Y об'єднав у своєму дизайні строгі лінії, геометричну точність і плавні переходи відтінків, щоб створити привабливий і сучасний образ, який відмінно впишеться в стиль його власника. 
Цілий день з вами
Завдяки суперємному акумулятору на 5000 мАг смартфон realme C25Y може повністю задовольнити ваші потреби щодо автономної роботи. Його заряду вистачить дуже надовго, незалежно від того, дивіться чи ви відео, спілкуєтеся онлайн або граєте. Коли ваш смартфон сідає, ви можете включити режим суперенергозбереження, щоб і надалі користуватися потрібними вам програмами. Він здатний забезпечити до 59 годин роботи в режимі очікування або понад 6 годин прослуховування музики онлайн, навіть якщо залишилося всього близько 5% заряду батареї. 
Швидка зарядка на потужності 18 Вт
realme C25Y оснащений адаптером на 9В/2А, який дозволяє витрачати менше часу на підзарядку смартфона. Завдяки максимальній потужності 18 Вт він подбає, щоб ваш телефон заряджався набагато швидше, а ви могли швидше повернутися до своїх справ. 
Продуктивний 8-ядерний процесор
Основний на базі чіпсету Unisoc Tiger T610 з двома високопродуктивними ядрами Cortex A75 і шістьма Cortex A55, цей смартфон обіцяє безперебійну роботу в багатозадачному режимі. А також комфортне використання програм та будь-яких функцій. 
Камера 50 МП. Розгляньте більше деталей
Знімайте ультрачіткі фото за допомогою основного об'єктива з роздільною здатністю 50 МП, оригінальні чорно-білі портрети або використовуйте макро-датчик, щоб зосередитися на деталях. Потрійна камера смартфона допоможе зробити ваші фото унікальними і цікавими. 
Швидкий сканер відбитків пальців
Розташований на задній панелі дактилоскопічний датчик дозволяє одним дотиком розблокувати телефон. Але тільки його власнику, тому ви можете не перейматися збереженням своїх даних.
Характеристики
| Екран | |
| Діагональ: | 6,5 (IPS) |
| Дозвіл: | 1600х720 |
| Процесор | |
| Процесор: | восьмиядерний Unisoc T618 |
| Частота: | 1,8 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G52 |
| Пам'ять | |
| ОЗУ: | 4 Гб |
| Пам'ять: | 128 Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | 2G,3G,4G (LTE) |
| Передача даних: | HSPA 42,2 / 5,76 Мбіт/с, LTE-A |
| Комунікації: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, дводіапазонний, Wi-Fi Direct, точка доступу, Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| 4G: | так |
| Підтримка двох SIM-карток: | так |
| Тип SIM-картки: | Nano-SIM |
| Інтерфейсний роз'єм: | micro-USB |
| Слот розширення: | MicroSD |
| GPS: | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Камера | |
| Основна: | 50 (f/1.8) + 2 (f/2.4) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) Мп |
| Фронтальна: | 8,0 Мп |
| Додатково | |
| Датчики: | датчик освітлення, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, FaceUnlock, Fingerprint |
| ОС: | Android 11 |
| Батарея | |
| Акумулятор: | Li-Pol, 5000 мАг (незнімна) |
| Розміри та вага | |
| Габарити: | 164,5 x 76 x 9,1 мм |
| Вага: | 200 г |
*Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Страна производитель | Китай |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Голубой |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Запись видео | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Поддержка MS Office, Календарь, Часы, Будильник |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Функции камеры | Автофокус |
| Связь и коммуникации | |
| Push-To-Talk | Нет |
| VoIP-клиент | Нет |
| Доступ в интернет | LTE, WAP, EDGE, GPRS |
| Интерфейсы | USB Type-C, Wi-Fi, Type-C, Bluetooth, NFC |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Модем | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Тип экрана | IPS |
| Цветной экран | Да |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G52 |
| Количество ядер | 8 |
| Объем оперативной памяти | 4000 MB |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Процессор | Unisoc Tiger T618 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 1800 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Сканер отпечатка пальца, Датчик приближения, G - sensor, Сканер лица, Гироскоп, Датчик освещенности |
- Цена: 5 771,80 ₴


