-
Основні характеристики
Тип варильної панелі
ГазоваТип варильної панелі
Варильні панелі за типом під'єднання поділяють на три типи: газові, електричні та комбіновані. Окремо виділяють тип Domino — це двоконфоркові поверхні з газовими або електричними нагрівальними елементами.
Газова
Як джерело енергії виступає природний газ. Такі поверхні під'єднуються до магістрального газу, нечасто виробники постачають у комплекті спеціальне обладнання для під'єднання до балонів зі зрідженим газом.
Тип зон нагрівання
Газові конфоркиТип зон нагрівання
Іншими словами, тип нагрівальних елементів, які застосовуються в конкретній моделі плити або варильної поверхні. Основні типи — це газові конфорки, електричні зони нагрівання й індукція. Кожна з них має свої переваги, вади та особливості.
Газові конфорки
Круглі нагрівальні елементи, що складаються зі змішувача та пальникової насадки зі стабілізувальним пристроєм, за допомогою якого регулюється сила полум'я. Принцип дії ґрунтується на змішуванні газу та повітря в камері горіння.
Кількість конфорок/зон нагрівання
4Кількість конфорок/зон нагрівання
Один із важливих параметрів під час вибору варильної поверхні або плити. Кількість конфорок часто визначає, скільки за один раз ви зможете приготувати страв. Великій родині варто зупинити свій вибір на поверхні від 4 конфорок і вище. Якщо ви готуєте нечасто, у вас невелика сім'я або ви живете один, то варто подивитися моделі з меншою кількістю нагрівальних елементів.
Матеріал основи
Загартоване склоМатеріал основи
Останнім часом виробники пропонують дедалі більше різних покриттів від стандартної емалі до склокераміки. Від того, який матеріал використовується, залежить колірна гама пристрою, міцність, простота в обслуговуванні й естетичний вигляд.
Загартоване скло
Використовується як для електричних варильних поверхонь, так і для газових. Загартоване скло добре витримує високі навантаження та перепади температур, а в разі пошкодження розпадається на осколки з тупими гранями, не здатними поранити. Не рекомендується застосовувати очисні засоби з абразивними частинками, позаяк подряпини на такій поверхні будуть дуже помітні.
Матеріал решіток
ЧавунМатеріал решіток
Решітки-тримачі для посуду застосовуються тільки для газових варильних поверхонь. Матеріал виготовлення визначає, наскільки вони будуть міцними та довговічними.
Чавун
Мабуть, найнадійніший з усіх типів решіток матеріал. Попри високу вагу та не зручне очищення вони слугуватимуть вам дуже довго. Крім того, такі решітки дуже стійкі та не піддаються деформації згодом.
Автозапалювання
Є
Газ-контроль конфорок
ЄГаз-контроль конфорок
Система безпеки, яка перекриває подавання газу в конфорку, у разі, коли полум'я погасло.
Посилена конфорка
Турбо конфоркаПосилена конфорка
Конфорка підвищеної потужності, що має високий ККД. Такі конфорки найчастіше газові, мають збільшений діаметр або кілька рядів полум'я.
Турбо конфорка
Конфорка підвищеної потужності, відрізняється від інших великим діаметром.
-
Потужність конфорок
Передня ліва конфорка
Потужність 1,75 кВт
Передня права конфорка
Потужність 1 кВт
Задня ліва конфорка
Потужність 1,75 кВт
Задня права конфорка
Потужність 3 кВт
-
Зона керування
Тип керування
Механічний
Тип перемикачів
Поворотні
Розташування панелі керування
Фронтальна
Уровни мощности
9
-
Особливості, додаткові функції
Функції
ЕлектрозапалюванняПристрій запалювання полум'я на газових конфорках за допомогою електричної іскри. Вбудований у газову конфорку елемент електрозапалювання забезпечує зручне запалювання полум'я без допомоги сірників або запальнички.
Технології
FlameSelectFlameSelect
FlameSelect спрощує регулювання подавання газу (від слабкої до сильної) за допомогою дев'яти попередньо налаштованих рівнів потужності.
-
Габарити та комплектація
Ширина, (см)
59 см
Глибина, (см)
52 см
Габарити вбудовування, (ВхШхГ)
4,5 х 49-49 х 56 см
Потужність під'єднання
7500 ВтПотужність під'єднання
Правильне й безпечне під'єднання пристрою здебільшого вимагає гарного сучасного проведення. На це обов'язково треба звернути увагу. Потужність духових шаф, плит і варильних поверхонь частіше міститься в діапазоні від 2,5 до 4 кВт. Цього цілком досить для побутового використання.
Наявність шнура живлення
Є
Наявність вилки
Є
Колір виробника
Чорний
Комплектація
Варильна панель Інструкція
Країна виробництва
Туреччина
Бренд
Bosch
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Іспанія |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 58 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 45 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 480 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність | 7500 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Годинник | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (Ш*Г*В), см | 59х25.6х5.2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Конфороки Газ+Электро | 4+0 |
| Робоча поверхня | Загартоване скло |
| Решітки конфорок | Чавунні |
| Тип поверхні | Газова |
- Ціна: 34 560 ₴







