
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 60 BL CTF
9 600 ₴
7 799,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: П-0062
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 60 BL CTF
Надміцна сталь є синонімом довговічності
Для газової поверхні була обрана надійна та довговічна сталь, яка покрита якісною емаллю. Отже, варильна панель стає глянсовою і привабливою, стійкою до зовнішніх впливів і легко миється.
WOK-пальник із рівномірним розподілом тепла
Пальник WOK потужністю 3.8 кВт має потрійний ряд полум'я. Це дає змогу рівномірно розподіляти тепло та інтенсивно нагрівати дно страв для створення шедеврів навіть азійської кухні.
Чавунні решітки з додатковими опорами
Міцні та витривалі чавунні решітки максимально закривають варильну панель і забезпечують стійкість великих каструль завдяки додатковим опорам для посуду. Акцентний скошений кут більшої сітки додає нотку легкості та підкреслює оригінальний дизайн.
Зручність — істотна перевага на кухні
Механічні ручки керування з автоматичним електричним запалюванням легко запалюють пальник без запальничок або сірників. Ручки керування закруглені, тому їх бездоганну чистоту легко підтримувати за допомогою звичайної губки, що протирає.
Газовий контроль
Раптом пролилося молоко або повіяв вітер, і ви не помітили, як погасло полум'я пальники? Не варто переживати, адже датчики контролю газу самостійно реагують на перепади температур і миттєво блокують витік газу. Тому безпека вашого дому під надійним контролем!
Характеристики
Тип поверхні- Класична
- Ліва передня: діаметр 13 см, потужність 3.8 кВт
Права передня: діаметр 5.5 см, потужність 1 кВт
Ліва задня: діаметр 7.5 см, потужність 1.75 кВт
Права задня: діаметр 10 см, потужність 2.6 кВт
- 2
- Автоматичний (в ручці)
Додаткові характеристики
Розташування панелі керування- Фронтальна
- Поворотні перемикачі
- 220 В
- Варильна поверхня
Монтажний комплект
Шнур із вилкою
Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу
Посібник з експлуатації
Гарантійний талон
Габарити та монтажні розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)- 4.5 х 56 х 48.5 см
- 10.5 х 59 х 51.5 см
- 13 х 67 х 56 см
- 10.6 кг
- 12 кг
- 4
- Чорний
- 2021
- Конфорка з подвійним рядом полум'я
- Газ-контроль
- З вилкою живлення
- Зі шнуром живлення
- Електрозапалювання
- Чавун
- Поворотні перемикачі
- Емальована сталь
- Класична
- Фронтальна
- Бутан/зріджений
- Природний газ
- Туреччина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
- Ціна: 7 799,60 ₴











