
Samsung Galaxy Fold4 12/512GB Beige , 50+10+12/10+4Мп, Snapdragon 8 Gen 1, 2Sim, NFC, 4400 mAh
39 333 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Samsung Galaxy Fold4 12/512
Фірмовий стиль Samsung
Samsung Galaxy Fold4 — це втілення передових технологій, продуктивності та стилю. На сьогодні смартфон є найнадійнішим і найзручнішим складаним смартфоном, який забезпечує безмежні можливості для використання в різних ситуаціях. Великий дисплей дає змогу працювати та спілкуватися практично так само вільно, як на планшеті або навіть на ноутбуці. Інноваційна камера Nightography отримує приголомшливо фото з будь-якого ракурсу. Звук у форматі Dolby Atmos підсилює імерсивний досвід користувача.


Більше дисплеїв — більше можливостей
Зовнішній 6.2-дюймовий екран дає змогу вільно користуватися смартфоном навіть однією рукою. Продуманий форм-фактор зовнішнього екрана дає змогу програмам зручно розвертатися по всій площі, водночас клавіші керування залишаються в легкій доступності для великого пальця. Але найцікавіше відбувається на великому 7.6-дюймовому основному дисплеї, який забезпечує повну свободу використання. Використовуйте режим Flex і фіксуйте смартфон під зручним кутом від 75 до 115 градусів і звільніть руки для виконання іншої роботи.
Багатозадачність у форматі Samsung
Samsung Galaxy Fold4 просто створений для роботи в багатозадачному режимі. Спеціальна панель задач дає змогу легко перемикатися між вікнами, додавати нові програми, щоб мати до них швидкий доступ у будь-який момент. А завдяки функції App Pair ви зможете одночасно запускати до трьох програм.

Імерсивний екран
Всі чинники, що відвертають увагу, усунуті, щоб ви могли повністю зосередитися. Брак рамок і чудово прихована камера роблять 7.6-дюймовий екран Samsung Galaxy Fold4 візуально ще більше, а ваші враження від використання — ще більш захопливими. А потужне кришталево чисте звучання у форматі Dolby Atmos остаточно розмиває межі реальності сприйняття.


Реалістичний і плавний ігровий процес
Завдяки частоті оновлення до 120 Гц будь-які рухи на екрані мають природний та точний вигляд. Вам забезпечені плавний скролінг і захопливий геймплей, адже дисплей швидко адаптується до параметрів зображення, встановлюючи оптимальну частоту для кожної події.
Супернадійність, суперміцність
Samsung Galaxy Fold4 — це один із перших водонепроникних складаних смартфонів, який дасть змогу вам не звертати уваги на прогноз погоди. Виготовлений із надійних матеріалів, смартфон не тільки має чудовий вигляд, але й чудово справляється з будь-якими викликами. Ексклюзивне скло Corning Gorilla Glass Victus захищає екран від потертостей і подряпин. Рама з армованого алюмінію надає смартфону не тільки преміального вигляду, але й додаткової міцності в щоденному використанні.


Фото професійного рівня
Удосконалена потрійна задня камера з функцією Space Zoom і технологією Nightography гарантує отримання фотошедеврів одним простим натисканням. 50-Мп ширококутна камера з технологією Detail Enhancer забезпечує чудову якість навіть знімкам, зробленим на швидку руку. А піддисплейна камера та камера на кришці розширюють можливості для спілкування та самовираження.
Такі яскраві нічні образи
Передові технології OIS, VDIS і Super Night Solution зменшують шум і роблять фото чітким і насиченим навіть за слабкого освітлення. Інноваційне програмне забезпечення для задніх камер дає змогу вловлювати більше світла, забезпечуючи посилення яскравості та чіткості на кожному знімку.


Зууум — і все, як на долоні
Завдяки 30-кратному зуму Space Zoom ви можете знімати навіть віддалені об'єкти в приголомшливій деталізації. 3-кратний оптичний зум на телефотокамері та зум Super Resolution Zoom дають можливість опинитися ближче та розглянути більше на кожному фото.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 7.6" |
| Роздільна здатність екрана | 2176x1812 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 373 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus+ |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 1 x 3.19 ГГц + 3 x 2.75 ГГц + 4 x 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 730 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп + 4 Мп, f/2.2 + f/1.8 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|
Стандарт захисту
|
IPX8 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Сканер відбитка пальців |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
r>
|
| Ємність акумулятора | 4400 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 25 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | Розміри в складеному вигляді: 155.1 x 67.1 x 14.2-15.8 мм Розміри в розкладеному вигляді: 155.1 x 130.1 x 6.3 мм |
| Вага, г | 263 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Інструмент для вилучення SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Fold 4 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 7.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2176х1812 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 373 |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3190 МГц |
- Ціна: 39 333 ₴





