
Садовий ящик - стіл Keter Luzon Plus 241664 графіт
4 652 ₴
3 851,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241664
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Стіл садовий Keter Luzon Plus 241664 графіт
Комфорт і зручність під час їжі, читання і загального часу з сім'єю і друзями. Функціональні і елегантні столи, пропоновані нами, скрасять кожну хвилину, проведену в саду, на терасі або балконі, допомагаючи як слід прийняти гостей.
Стіл Luzon Plus - це ідеальне доповнення для будь-якого зовнішнього простору. Завдяки
багатофункціональності і вбудованому сховища Ваш балкон, сад або ганок стануть ще більш функціональними і створять більше можливостей. Дуже легко складається. Стійкий до несприятливих погодних умов і легкий для чищення.
Стіл Luzon Plus - це ідеальне доповнення до будь-якого присадибної простору. Багатофункціональний столик з вбудованим ящиком для зберігання дозволить Вам ще повніше і різноманітніше використовувати достоїнства Вашого балкона, саду або веранди. Дуже легкий монтаж. Стійкий проти несприятливих погодних умов, легко чиститься.
Зовнішній столик для зберігання на відкритому повітрі Luzon Plus - це універсальне рішення для зберігання, яке одночасно може доповнити будь-яку обстановку на відкритому повітрі як підставку для ніг або додаткове сидіння.
Погодостійкий, захищений від ультрафіолетових променів і легко чиститься, він побудований з міцної смоли, яка має стильну плоску плетену обробку з боків, а також знімну плоску стільницю з дерев'яної панелі.
Особливості:
Міцна смоляна конструкція
Стильний плоский плетений вигляд
Погодостійкий
УФ захищений
Легко чистити
Технічні характера
Характеристики
| Ширина | 57 см |
|---|---|
| Висота | 43 см |
| Вага | 5,10 кг |
| Артикул | 241664 |
| Розміри | 57 x 57 x 43 |
| Розмір упаковки | 60 x 60 x 22 |
| Колір | графіт |
| EAN | 8711245146720 |
| Глибина | 57 см |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
- Ціна: 3 851,80 ₴









