-23%

Водонагрівач (Бойлер) WILLER AEV-06R Palermo, 6 л, 1,5 кВт
3 940 ₴
3 039,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-0074
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд водонагрівач WILLER AEV-06R Palermo
Компактний бойлер WILLER AEV-06R Palermo з емальованим внутрішнім баком і мокрим ТЕНом – відмінне рішення для задоволення потреби в невеликій кількості гарячої води. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, нагрів води для умивальника на кухні, для умивальника в санвузлі. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Palermo:
- Потужний нагрівальний елемент 1500 Вт – висока швидкість нагріву води!
- Нагрівальний елемент з термостійкої нержавіючої сталі.
- Світлова індикація наявності напруги живлення і процесу нагріву води.
- Зручна та проста механічна панель керування.
- Режим “Comfort” для вибору оптимальної температури нагріву води.
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата і термозапобіжника.
- Подвійний захист внутрішнього баку від корозії – титанокварцева емаль і захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою багатофункціонального запобіжного клапана.
- Компактні розміри водонагрівача, мінімальна глибина пристрою для встановлення.
Характеристики
| Бренд | Willer (Україна) |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | циліндрична |
| Матеріал | сталь |
| Матеріал бака | сталь |
| Встановлення | Вертикальна |
| Тип управління | механічне |
| Тип нагрівального елемента | мокрий |
| Тип водонагрівача | накопичувальні |
| Підведення води | знизу |
| Спосіб монтажу | на стіну |
| Колір | білий |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Об’єм | 6 л |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 6 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039,80 ₴




