Огляд водонагрівач WILLER AEV-10R Palermo
Водонагрівач Willer AEV-10R Palermo Компактний бойлер WILLER AEV-10R Palermo з емальованим внутрішнім баком та мокрим ТЕНом - чудове рішення для задоволення потреб у невеликій кількості гарячої води. Сфера застосування – нагрівання води для умивальника на кухні, нагрівання води для умивальника у санвузлі. Для використання у будинку, квартирі, на дачі. Особливості бойлерів WILLER серії Palermo: Потужний нагрівальний елемент 1500 Вт – найвища швидкість нагрівання води! Нагрівальний елемент із термостійкої нержавіючої сталі Світлова індикація наявності напруги живлення та процесу нагрівання води Зручна та проста механічна панель управління Режим "COMFORT" (КОМФОРТ) для вибору оптимальної температури нагрівання води Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника Подвійний захист внутрішнього бака від корозії - титанокварцова емаль та захисний магнієвий анод. Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана Компактні розміри водонагрівача, мінімальна глибина пристрою для встановлення
Характеристики
Тип ТЕНа мокрий
Тип установки настінний
Спосіб монтажу вертикальний
ТипВодонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний
Форма округла
Підводка трубнижня
Внутрішнє покриття бака титано кварцева емаль
Колір білий
Потужність, кВт1.5
Наявність 2-х незалежних ТЕНів немає
Живлення, В230
Час нагріву, г18 хв від 20 ° С до 60 ° С
Максимальна температура, C80
Індикатори світловий індикатор
Функція прискореного нагрівунемає
Захисне вимкнення (ПЗВ)є
Можливість непрямого нагрівунемає
Матеріал корпусусталь
Обєм, л10
Вага, кг6.1
Висота, см38.5
Глибина, см26.6
Ширина, см25
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 130 ₴





