
Водонагреватель (Бойлер) WILLER AEVH-15R Palermo(Ultraslim), 15 л, 2.0 кВт
4 290 ₴
3 589,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: Б-0076
- +380 (95) 538-87-64
Обзор водонагреватель WILLER AEVH-15R Palermo(Ultraslim)
Компактний бойлер WILLER AEVH-15R (Ultraslim) Palermo з емальованим внутрішнім баком та мокрим ТЕНом - чудове рішення для задоволення потреб у невеликій кількості гарячої води. Сфера застосування – нагрівання води для умивальника на кухні, нагрівання води для умивальника у санвузлі. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Palermo:
Потужний нагрівальний елемент 2000 Вт – найвища швидкість нагрівання води!
Нагрівальний елемент із термостійкої нержавіючої сталі
Світлова індикація наявності напруги живлення та процесу нагрівання води
Зручна та проста механічна панель управління
Режим "Comfort" для вибору оптимальної температури нагрівання води
Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії - титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Компактні розміри водонагрівача, мінімальна глибина пристрою для встановлення
Загальні характеристики: |
|
| Клас енергоспоживання | З |
| Монтаж | Підведення труб знизу або зліва |
| Встановлення | Універсальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Компактний |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,5 мм |
| Об `єм | 15 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анод |
| Кількість внутрішніх баків | 1 |
| Кількість магнієвих анодів | 1 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Занурювальний (мокрий) |
| максимальна потужність | 2,0 кВт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 21 хвилина |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~80°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~98°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | ~12 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Механічне |
| Термоіндикатор | Відсутнє |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 7,60 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 500*250*258 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Водонагрівач, посібник користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Страна производитель | Германия |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 15 л |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 258 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
- Цена: 3 589,60 ₴


