
Водонагреватель (Бойлер) WILLER EV100R-HIT, 100л, 1500 Вт
7 330 ₴
5 829,80 ₴
- В наличии
- Код: Б-0085
- +380 (95) 538-87-64
Обзор водонагреватель WILLER EV100R-HIT
Огляд Водонагрівач Willer EV100R-HIT
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV100R-HIT циліндричної форми об'ємом 100 літрів. Оснащений мідним занурювальним (мокрим) нагрівальним елементом загальною потужністю 1.5 кВт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлера WILLER EV100R-HIT:
Універсальна монтажна планка з розмірами для встановлення від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників. Нагрівальний елемент із спеціального мідного термостійкого сплаву Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод. Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана Глибина для встановлення пристрою складає 48 см.
Характеристики
Основні |
|
| Об'єм | 100 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 3 год 8 хв |
| Кількість користувачів | 4 користувача |
| Клас енергоефективності | C |
| Установка | Вертикальна |
| Підведення труб | Нижне |
| Форма | Циліндрична |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції |
Захист від перегріву Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Температура захисту: 95°C Розмір запобіжного клапана: G1/2" Робочий тиск: 0.75 МПа Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Шнур живлення Установчий комплект Запобіжний клапан Посібник з експлуатації Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 908 мм |
| Ширина, мм | 450 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Габарити | 908 x 450 x 465 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 940 x 505 x 465 мм |
| Вага | 28.5 кг |
| Вага в упаковці | 30.5 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 28.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Титановая эмаль |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 100 л |
| Подводка | Нижняя |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 908 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
- Цена: 5 829,80 ₴









