
Водонагрівач (Бойлер) WILLER EVH 80RI-SUN, 80л, 2000 Вт
9 640 ₴
7 639,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-0095
- +380 (95) 538-87-64
Огляд водонагрівач WILLER EVH 80RI-SUN
Плоский бойлер WILLER EVH80RI-SUN з електронною панеллю управління та захищеним занурювальним нагрівальним елементом. Мінімальна глибина виробу 310мм з урахуванням монтажних планок дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах, а конструкція водонагрівача дозволяє встановлювати водонагрівач вертикально та горизонтально. У бойлерах WILLER EVH80RI-SUN встановлений занурювальний ("мокрий") захищений нагрівальний елемент потужністю 1300 Вт + 700 Вт, покритий шаром спеціальної емалі, що значно збільшує його довговічність та термін служби водонагрівача. Внутрішні баки виготовляються із високоякісної сталі товщиною 1.8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром титанокварцевої емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковою термообробкою при температурі близько 1000°С. Для додаткового захисту від корозії кожен внутрішній бак встановлений захисний магнієвий анод збільшеного розміру. Бойлер WILLER EVH80RI-SUN обладнаний інноваційною електронною панеллю керування із вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї з'являється температура води в бойлері. При налаштуванні за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї з'являється вибрана температура нагріву води. Панель управління дозволяє включати наступні режими потужності: 1300 Вт (працює один ТЕН) та 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи).
Особливості бойлера WILLER EVH80RI-SUN:
Сучасна електронна панель керування водонагрівачем із вбудованим LED-дисплеєм для відображення температури Захищений занурювальний ТЕН потужністю 2000 Вт швидко забезпечить вас гарячою водою Індикація підключення до електромережі, стану нагрівання та вибраного режиму нагрівання води. Можливість вибору користувачем потужності 1300 Вт або 2000 Вт однією кнопкою Високоякісна титанокварцова емаль захищає внутрішні баки від корозії. Додатковий захист забезпечують два захисні магнієві аноди, встановлені по одному в кожному внутрішньому баку. Нагрівальний елемент покритий шаром захисної емалі, що значно продовжує термін служби водонагрівача Захист від надлишкового тиску, подвійний захист від перегріву води (терморегулятор + термозапобіжник) для безпечного користування Універсальне розташування водонагрівача: горизонтально чи вертикально.
Характеристики
Основні |
|
| Об'єм | 80 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1300 Вт 2 х 2000 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 1 рік 52 хв |
| Кількість користувачів | 3 користувача |
| Клас енергоефективності | B |
| Встановлення |
Вертикальна Горизонтальна |
| Підведення труб |
Нижне Зліва (бічна) |
| Форма | Плоска (Прямокутна) |
| Тип управління | Електронне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Електронний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції |
Захист від перегріву Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Температура захисту: 93°C Розмір запобіжного клапана: G1/2" Робочий тиск: 0.7 МПа Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Шнур живлення Установчий комплект Запобіжний клапа Посібник з експлуатації Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 900 мм |
| Ширина, мм | 570 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Габарити | 900 x 570 x 310 мм |
| Вага | 32 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 32 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 7 639,80 ₴










