Огляд WILLER EVH50DRI-Libra
Плоска конструкція
Водонагрівач накопичувальний Willer EVH50DRI-Libra створений в сучасному форм-факторі, який передбачає наявність сплюснутого корпусу. Таке рішення робить техніку малогабаритною, тому вона не займає багато місця - в глибину вона дорівнює всього 27 см. Білий колір корпусу став вдалим рішенням для інтеграції в будь-який інтер'єр. Загальний обсяг техніки дорівнює 50 л, а це значить, що ви зможете прийняти душ і навіть помити посуд з одного циклу повного нагріву води.
Бойлер з 2 баками
Цікавою рисою конструкції стала наявність двох баків, в кожному з яких розташовується окремий нагрівальний елемент і запобіжний магнієвий анод. За рахунок поділу загального обсягу на 2 частини вийшло домогтися прискорення часу нагріву, що, відповідно, вплинуло і на комфорт в цілому при використанні даного побутового нагрівального пристрою для забезпечення гарячого водопостачання.
«Сухий» ТЕН
Технологія «сухого» ТЕНа реалізоване через захисне покриття фланцем нагрівального елементу, яке сприяє тривалій експлуатації. За рахунок того, що немає прямого контакту з водою, нагрівачі в кожному баку захищені від корозії і відкладень, які псують класичні «мокрі» ТЕНи.
Магнієвий анод
Як було сказано вище, в баках водонагрівача встановлено магнієвий анод. Він має збільшений розмір, за рахунок чого ще ефективніший на практиці. Основний механізм роботи магнієвого анода полягає в створенні хімічної реакції, яка перешкоджає відкладенню накипу і розвитку корозії.
Титан та кварц
Внутрішнє покриття кожного з баків складається з високоефективного шару з титану і кварцу, які зміцнюють структуру стінок, не даючи їм руйнуватися. Такий бак здатний прослужити багато років, перш ніж йому знадобиться ремонт.
Основні |
|
| Об'єм | 50 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Прихований (Сухий) |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1х1200 Вт, 1х800 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Встановлення |
Вертикальна Горизонтальна |
| Підведення труб | Нижне |
| Форма | Плоска (Прямокутна) |
| Тип управління | Електронне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Електронний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Листова сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції |
Магнієвий анод Захист від перегріву Цифровий дисплей |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додаткова інформація | Запобіжний клапан багатофункціональний, входить в комплект поставки, G1/2 " |
| Додатково | Кількість режимів потужності 2 Час нагріву води від 20 ° С до 60 ° С 70 хвилин Товщина теплоізоляції 18 мм Робочий тиск 0.75 МПа Шнур живлення: евроштекер із заземленням, 1.5 м Номінальна напруга живлення: 230 В / 50 Гц. |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Керівництво користувача Гарантійний талон Запобіжний клапан Шнур живлення |
| Габарити | 860 х 470 х 270 мм |
| Вага | 25.9 кг |
| Інструкція | Willer EVH50R elegance NHE |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 18.6 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 8 900 ₴









