
Водонагреватель (Бойлер) WILLER PU07RF-Cubus, 7 л, 1.5 кВт
4 550 ₴
3 749,80 ₴
- В наличии
- Код: Б-00103
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Водонагрівач Willer PU07RF-Cubus
Унікальний формою, компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 7 літрів. Підлоговий варіант встановлення та підключення. Оснащений зануреним (мокрим) тіном потужністю 1.5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений із сталі та покритий шаром титанокварцевої емалі, та захисний резисторний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
Підлогове розміщення під мийкою, що не вимагає кріплення на стіну, має можливість встановлення на полицю; Підключення комунікацій у верхній частині корпусу; Внутрішній бак складається із двох сталевих напівсфер, з'єднаних одним зварним швом; Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесений титанокварцевий шар емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C); Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану; Плавне регулювання температури нагрівання води; Занурювальний (мокрий) ТЕН;
Характеристики
|
|
|
| Об'єм | 7 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 18 хв |
| Кількість користувачів | 1 користувач |
| Клас енергоефективності | B |
| Установка |
Горизонтальна Під раковиною |
| Підведення труб | Верхне |
| Форма | Кубічна |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції | Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц Температура захисту: ~93°C Робочий тиск: 0.8 МПа Товщина теплоізоляції: 15 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 251 мм |
| Ширина, мм | 251 мм |
| Глибина | 386 мм |
| Габарити | 251 x 251 x 386 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 х 31 х 48 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 5.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 7 л |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность при ∆=50°С | 18 литр/мин |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 251 мм |
| Глубина | 386 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
- Цена: 3 749,80 ₴









