
Водонагреватель (Бойлер) WILLER PU15R New optima mini, 15л, 1500 Вт
4 780 ₴
3 879,80 ₴
- В наличии
- Код: Б-00105
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Водонагрівач Willer PU15R New optima mini
Кращий вибір для Вас
Willer New optima mini - елегантний водонагрівач з потужною продуктивністю і поліпшеної конструкцій. Пристрій порадує Вас своєю якістю і недорогий вартістю. Бойлер відрізняється довговічністю і надійністю. Ціна Willer New optima mini повністю відповідає заявленим характеристикам.
Висока потужність
Розробники забезпечили пристрій номінальною потужністю в 1500 Вт. У даній моделі налічується 1 мокрий ТЕН, призначений для нагріву води в бойлері. На корпусі водонагрівача розташований регулятор потужності, при необхідності Ви можете налаштувати потрібний режим. Максимальна температура води становить 75 градусів.
Основні особливості
Водонагрівач Willer створений, щоб прослужити Вам довгий час. Тому прилад оснащений підвищеною теплоізоляцією. Наявність анода запобігає появі корозійного нальоту у внутрішній частині водонагрівача. Будьте впевнені в надійності моделі водонагрівача Willer New optima mini
Дизайн корпусу
Квадратний бойлер, плоскої форми зручно встановлюється під Вашою мийкою. Внутрішні компоненти водонагрівача надійно захищені, адже емалеве покриття і магнієвий анод захищають від корозії і накипу. Стильний дизайн корпусу відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі, а його компактні розміри не займуть багато місця.
Характеристики
Основні |
|
| Об'єм | 15 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 x 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Установка | Під раковиною |
| Підведення труб | Верхне |
| Форма | Кубічна |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Немає |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції |
Магнієвий анод Захист від перегріву |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Час нагріву води від 25 °С до 75 °С: 37 хвилин Запобіжний клапан: багатофункціональний, G1/2" Кількість режимів потужності: 1 Доступні режими потужності: 1.5 кВт Товщина теплоізоляції: 15 мм Номінальна напруга живлення: 230 В / 50 Гц Робочий тиск: 0.75 МПа (максимально короткочасно 1 МПа) Шнур живлення: євроштекер із заземленням, 1.5 м |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Габарити | 389 x 389 x 301 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Вес | 8.6 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Нержавеющая сталь |
| Время нагрева воды до 50°С | 25 мин |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 1.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 15 л |
| Подводка | Верхняя |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 389 мм |
| Глубина | 301 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик ионизации | Нет |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
- Цена: 3 879,80 ₴







