Огляд ст. духовка BOSCH HBJ 558YB3Q
Серія 6, Вбудовувана духова шафа, 60 x 60 cм, Чорна


Основні переваги та особливості моделі HBJ558YB3Q:
Вбудовувана духова шафа з функцією 3D-Гаряче повітря: досягайте ідеальних результатів випікання та смаження на декількох рівнях одночасно.
- Ідеально підходить для приготування замороженої піци.
- 3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
- LCD-дисплей керування: простий у використанні завдяки прямому доступу до додаткових функцій та налаштувань.
- Утоплювані елементи керування: для легкого очищення передньої панелі приладу.
- EcoClean Direct: чиста духова шафа без зусиль завдяки покриттю, яке знищує жир.


3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
Коли наближається вечірка та печивом хочеться пригостити всіх гостей, в нагоді стане технологія "3D-Гаряче повітря". Із нею готувати партію випічки можна на всіх 3-х рівнях одночасно, адже жар швидко та рівномірно розповсюджується в середині духової шафи. Спробуй також готувати дві різні страви спільно, як-от лазанью на вечір і кекси на завтрашній день, не змішуючи аромати страв.
Режим готування піци – чудове рішення для готування найсмачнішої страви.
Поєднання функції 3D-Гаряче повітря та і потужного нижнього нагрівання дозволяє приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігрівання духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовано ретельно і в найкоротші терміни.


Плавне закриття дверцят завдяки функції Soft Close.
Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби як вашої духовки, так її дверцят.
Дбайливе гаряче повітря: економить енергію під час випікання та смаження.
Хочете заощаджувати енергію під час приготування страв? Ми вдосконалили режим нагріву Дбайливе гаряче повітря, який найчастіше використовується для приготування. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло по всій камері духової шафи, що допомагає заощаджувати енергію. Під час випікання на одному рівні, наприклад, невеликої випічки, тістечок у формах або тортів на деку, попередній нагрів не потрібен.


Покриття EcoClean Direct береже ваші зусилля та полегшує очищення духової шафи.
Покриття EcoClean Direct береже ваші зусилля та полегшує очищення духової шафи. Шар керамічних мікрочастинок, нанесений на задню стінку, розщеплює краплі жиру під час запікання і випікання – впродовж усього терміну служби приладу. Для заощадження ваших зусиль і часу.
Дворівневі телескопічні напрямні.
Наша система телескопічних напрямних безпечна та проста у використанні. На рівні, оснащеному телескопічними рейками, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, аби швидко перевірити стан приготування.


LCD-дисплей керування.
LCD-дисплей керування знаходиться на фронтальний панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій та налаштувань.
Утоплювані елементи керування.
Висувні/утоплювані ручки дозволяють полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи.
Характеристики Вбудована духова шафа Bosch HBJ558YB3Q чорна
Основні параметри
Тип- Електричний
- 59.4
- 66
- 8
- 2
- Гаряче повітря gentle
Нижнє нагрівання
Гаряче повітря
Піца
Варіогриль великої площі
Гриль + гаряче повітря
Розморожування
Стандартне нагрівання
Додаткові параметри
Додаткові функції- Багаторівневе приготування
- Блокування від дітей
- Конвекція
- Розморожування
- Таймер
- Електричний
- Скло
- Ні
- А
- Скло
- 0,98 кВт/год
- 2800 Вт
- Індикатор залишкового тепла
Висвітлення камери: галогенна лампа
- Інструкція,
Духова шафа,
1 x Емальований лист для випічки
1 x Комбіновані решітка
1 x Універсальний лист
1 x Деко Air Fry
- 275
- 50
- Знімні + 2 рівні телескопічних
Безпека та догляд
Внутрішнє покриття- Покриття EcoClean
Інформація для з'єднання
Можливість під'єднання до мережі- 220-240 В
- 3300 Вт
Розміри та встановлення розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)- 57.5-59.7 x 56.0-56.8 x 55.0 см
- 66.0 x 66.0 x 68.2 см
- 36,1 кг
- 38,2 кг
- Чорний
- 59,5
- 42
- Дисплей
- Наявність вилки
- Наявність шнура живлення
- Підсвітка
- Телескопічні
- Емаль легкого очищення
- Механічні ручки + сенсорні кнопки
- Швидке автоматичне нагрівання
Гідролітичне очищення
Двері з механізмом плавного закривання
- 2024
- Німеччина
Країна-виробник товару
- Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 597 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
- Ціна: 22 860 ₴








