-16%

Садове пластикове крісло для саду Keter Iowa коричневий 215520 (212277)
5 099 ₴
4 298,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212277
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садове пластикове крісло Iowa коричневе для саду Keter 215520 (212277)
Iowa - це елегантне і комфортне садове крісло, яке пропонується в комплекті з душкою. Широка гамма кольорів і оригінальна, схожа на ротангову, фактура абсолютної поверхні за смаком навіть самим вимогливим користувачам. Виготовлено зі стійкості до дії УФ-вилучення та погодних умов високоякісної пластмаси. Дуже просто збирається і легко чиститься.
Номер артикула:17197853
Розміри [см]:62 x 60 x 89
Розміри упаковки [см]:80 x 60 x 21
Вага нетто [кг]:5,20
EAN: 8711245121628
SAP: 215520

Характеристики
| Розміри паковання | 80 х 60 х 21 см |
|---|---|
| Вага | 5.20 кг |
| Колір | коричневий |
| Артикул | 212277 |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 89 см |
| Глибина | 60 см. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 298,80 ₴







