Огляд стир. машина BEKO B5WFU58436W
Опис BEKO B5WFU58436W
AutoDose — оптимальна кількість мийного засобу, ефективне очищення
Більше не потрібно турбуватися про кількість мийного засобу або потреби додавати його перед кожним завантаженням машини. Просто налийте в пральну машину рідкий засіб для прання й кондиціонер для білизни, а функція AutoDose автоматично додасть необхідну кількість для кожної програми. Результат? Ідеально чиста білизна після кожного прання без потреби постійно додавати засіб для прання.
SteamCure — обробка білизни парою
Зізнайтеся, ви не можете обійтися без попередньої ручної обробки білизни, якщо бачите на ній плями. Технологія SteamCure зробить усе за вас, піднявши плями перед пранням впливу пари, яка розм'якшить бруд і полегшить їхнє видалення. Оброблення парою забезпечує гігієнічне очищення, а на фінальному етапі прання також дає змогу зменшити утворення складок, що неабияк полегшує прасування. Завдяки цьому тепер у вас буде менше турбот як до, так і після прання.
Інверторний двигун ProSmartTM — висока ефективність, довговічність і низький рівень шуму
Не переживайте про рахунки за електроенергію і позбавте себе головного болю під час прання одягу. Безщітковий двигун ProSmartTM забезпечує низьку витрату електроенергії та рівень шуму, а також вирізняється вищою надійністю. Завдяки цьому ви можете використовувати пральну машину максимально ефективно без шкоди для щомісячного бюджету та душевного спокою
AquaWave® — хвилеподібне обертання барабана для делікатного догляду
Прання може негативно вплинути на стан одягу. Представляємо систему AquaWave® з вигнутим склом дверцят і лопатями особливої форми, які хвилеподібно переміщують білизну в барабані, забезпечуючи дбайливіший догляд і підвищуючи ефективність прання. Наступного разу, коли хтось скаже, що у вас нова річ, а ви відповісте, що це стара, можливо, це буде найчистішою правдою
Характеристики BEKO B5WFU58436W
| Основні | |
|---|---|
| Тип | пральна |
| Тип завантаження | фронтальна |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас пресування | B |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Швидкість віджимання (максимальна) | 1400 об./хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Програми | Бавовна Синтетика Бавовна Eco Обполіскування Спідня білизна Шторы/занавески Мікс StainExpert Рушники Завантажені програми Експрес Щоденна/Експрес 14 хв Темний одяг/Джинси М'які іграшки Вовна / Ручне прання Делікатні речі Віджим+Злив Гігієнічна+Пара Ковдри/Пухові вироби+Пара Сорочки +Пара Верхній одяг / Спорт |
| Додаткові опції | Швидке прання+ Очищення барабана + SteamCure Антизминання+ SteamCure (функція пари) Нічний режим Прання порошком Блутус |
| Показники ефективності | |
| Річне споживання електроенергії | 175 кВт·год |
| Керування й дисплей | |
| Дисплей | ✔ |
| Тип дисплея | Тач-скін |
| Таймер відтермінування старту | ✔ 0-24 рік |
| Індикатор робочого циклу | ✔ |
| Індикатор блокування дверцят | ✔ |
| Індикатор браку води | ✔ |
| Додатково | |
| Особливості | Відкладений старт SilentTech Сенсори AutoDose HomeWhiz AddXtra SteamCure Вибір температури Вибір швидкості віджиму ProSmart Inverter (інверторний мотор) Український стикер з назвами програм |
| Захист від дітей | ✔ |
| Матеріал барабана | Неіржавка сталь |
| Тип барабана | AquaWave |
| Країна виробник | Румунія |
| Фізичні | |
| Колір | білий |
| Колір дверцят | хром |
| Об'єм барабана | 55 л |
| Кут відчинення дверей | 160 º |
| Довжина кабелю | 140 см |
| Габарити | |
| Висота | 84 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 50 см , 55 см із врахуванням дверцят |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма прання верхнього одягу, Програма "Бавовна", Бульбашкове прання, Програма швидкого прання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 26 700 ₴








