Опис стир. машина ELEYUS WMFO 05 1000
Компактний розмір, повноцінний догляд за одягом
Не вистачає місця для стандартної техніки? Пральна машина ELEYUS менша навіть за звичайний умивальник, але легко впорається з одягом усієї родини. Вона поміститься в невелику кухню або ванну, адже її глибина всього 41.6 см.
Як встигнути все? Довірте догляд за одягом пральній машині
Барабан вміщує до 5 кг сухого одягу за один раз, щоб випрати одяг молодої сім'ї. Ефективне віджимання зі швидкістю 1000 об/хв залишає мінімум вологи і дозволяє скоротити час сушіння.
Сучасне і просте управління
Вибирайте бажаний додаток швидко та інтуїтивно за допомогою поворотної ручки. Зручні електронні кнопки дають змогу налаштувати зміну температури та швидкості віджимання. Керуйте обраним додатком за своїм бажанням!
LED-дисплей
Слідкуйте за пранням з першого погляду. LED-дисплей відображає температуру води, кількість обертів барабана, відкладений старт і показує час до кінця прання.
Відкладений старт: вибирайте, коли одяг має бути чистим
Налаштуйте відкладений старт до 23-ї години і машина почне прати в намічений час, навіть якщо вас немає вдома. Приємний бонус - можливість економити електроенергію за нічним тарифом.
Характеристики
Основні |
|
| Сфера використання | Побутові |
| Тип | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип встановлення | Окрема (соло) |
Управління |
|
| Тип управління | Механічне |
| Дисплей | LED індикація |
Робочі характеристики |
|
| Максимальна швидкість відтискання | 1000 об/хв |
| Завантаження білизни | 5 кг |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні | 76 дБ |
| Витрата води за прання | 69 л |
Програми прання |
|
| Кількість програм | 15 |
| Програми | Спортивний одяг Джинси/Темний одяг Кольорові речі Делікатне/ручне прання Щоденне прання 60 хв Швидке 15 хв Полоскання Віджимання/Злив Вовна Бавовна Бавовна 20 °C Бавовна + попереднє прання Еко 40-60 Змішані тканини Антиалергічна |
Функції та технології |
|
| Відкладений старт | Є |
| Максимальний час відтермінування | 23 години |
| Функції прання | Режим відкладеного прання |
| Додаткові функції | Регулювання температури Регулювання швидкості обертів Відкладений старт (1-23 години) Захист від дітей |
Двигун |
|
| Тип двигуна | Колекторний |
| Привід двигуна | Ремінний |
Енергоспоживання |
|
| Клас прання | A |
| Клас віджиму | C |
| Клас споживання енергії | A++ |
Системи захисту і контролю |
|
| Захист і контроль |
Захист від дітей Захист від протікання Контроль за рівнем піни |
Корпус |
|
| Колір | Білий |
| Матеріал барабана | Нержавіюча сталь |
| Кут відкриття люка | 160° |
| Глибина | 41.6 см |
| Ширина | 59.7 см |
| Висота, см | 84.5 см |
| Вага | 60.5 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 88.1 х 64.1 х 64 см |
| Вага в упаковці | 62 кг |
Додаткові дані і комплектація |
|
| Комплектація | Пральна машина Інструкція Гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | C |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60.5 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 416 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 69 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 13 790 ₴










