-11%

Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Gold, 6.7" OLED, A16 Bionic, Refurbished
43 576 ₴
38 575,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд Apple iPhone 14 Pro Max 128GB
iPhone 14
Попередньо. Pro Max.

Неймовірна деталізація під час знімання на основну камеру 48 Мп.

Dynamic Island і завжди увімкнений дисплей дають змогу взаємодіяти з iPhone зовсім по-новому.


Аксесуари MagSafe
Підтримка аксесуарів MagSafe, які легко кріпляться й забезпечують швидше бездротове заряджання

Основні характеристики

Комплект постачання

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 2796x1290 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Додатково | Dynamic Island Always-On display HDR display True Tone Wide color (P3) |
Процесор |
|
| Процесор | A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп f/1.9 |
Операційна система |
|
| Операційна система | iOS 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | Lightning |
Корпус |
|
|
Стандарт захисту ? |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Магнітометр Сенсор LiDAR Сканер обличчя |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Заряджання до 50% приблизно за 30 хвилин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.7 x 77.6 x 7.85 мм |
| Вага, г | 240 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | США |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 1 місяць |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Apple iOS |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Золотистий |
| Модель телефону | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Живлення | |
| Час роботи у режимі очікування | 80 годин |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Lightning, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Сканер особи |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 575,80 ₴










