
Шезлонг пластиковий Keter Jaipur 235163 капучино
6 299 ₴
5 098,80 ₴
- В наявності
- Код: 235163
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті, або пишіть в чат!
Шезлонг пластиковий Keter Jaipur 235163 капучино
Функціональний садовий лежак Jaipur з поверхнею, що схожа на фактуру натурального ротанга, є гарантією комфортного відпочинку. Продуманий дизайн дає змогу складати лежак у розміри невеликої зручної валізи. Регульована 4-позиційна спинка — це додаткова функція, яка підвищує комфорт її використання. Стійкий до погодних умов і ультрафіолетових променів. Чотири положення нахилу дають змогу легко змінювати кут нахилу спинки до 30 градусів, до 50 градусів і 70 градусів.
Лежак Keter Jaipur з плоским плетінням зі штучного ротанга довговічний, стійкий до погодних умов і не вимагає особливого догляду. Keter Jaipur може використовуватися на курортах, зонах відпочинку, і навіть на присадибній ділянці.
Основні переваги:
- Різноманітність кольорів і дизайну (від плетіння, типу пластику).
- Довговічність. Термін експлуатації понад 20 років.
- Практична, не вимагає складного догляду. Натуральним волокнам із ротанга потрібне щорічне оброблення спеціальними засобами (фарбування, обробка олією).
- Легко миється. Досить мити водою, зазвичай очисні засоби не потрібні.
- Всі моделі розбірні, що дає змогу заощаджувати місце під час транспортування та зберігання.
Характеристики
| Розмір паковання | 81 x 62,5 x 17 см |
|---|---|
| Вага | 7.65 кг |
| Артикул | 235163 |
| Колір | Капучино |
| Довжина: | 187 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 29 см. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Капучино |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
- Ціна: 5 098,80 ₴







