Опис - стир. машина MILANO XPB40 PA Grey
-
Бренд
Milano -
Тип пральної машини
Напівавтоматичні -
Тип завантаження
Вертикальна -
Максимальне завантаження, кг
4 кг -
Керування
Механічне
Технічні характеристики
-
Клас енергоспоживання
A -
Клас прання
A -
Максимальна швидкість віджимання
1350 об./хв -
Дисплей
Немає -
Функції
Таймер закінчення прання
Додатково
-
Висота, см
64 см -
Ширина, см
44 см -
Глибина, см
38 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Країна виробник | Грузія |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 4 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴




