
Смартфон Xiaomi POCO F6 12/512GB Black, NFC, 50+8/20Мп, Snapdragon 8s Gen 3, 6.67", AMOLED, 5000 mAh
17 982 ₴
14 481,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 50040
- +380 (95) 538-87-64
Флагманські можливості оновленого POCO
Приєднуйтесь до команди переможців із POCO F6. Насолоджуйтесь супер-чітким та плавним зображенням на 6.67-дюймовому AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. Передова мобільна платформа Snapdragon 8s Gen 3 демонструє стабільність та неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер з роздільною здатністю 50 МП дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Супер-швидка зарядка потужністю 90 Вт за лічені хвилини здатна зарядити батарею смартфона на кілька годин роботи.


Неперевершена потужність Snapdragon
8-ядерний чіпсет, виготовлений за 4-нанометровим техпроцесом, Snapdragon 8s Gen 3 із частотою до 3.0 ГГц забезпечує неперевершену продуктивність, високу швидкість обробки графіки та унікальну швидкодію системи. POCO F6 просто створений для складної графіки, ресурсомістких завдань та онлайн-ігор на високих налаштуваннях.
POCO завжди залишається прохолодним
POCO F6 готовий працювати на високих обертах. Завдяки вдосконаленій системі охолодження Liquid Cool 4.0, в основу якої покладена багатошарова надпровідникова пластина, смартфон легко витримує пікові ігрові навантаження. Система ефективно відводить надлишки тепла від процесора та інших елементів і не допускає перегріву під час довгих ігрових сесій.

WildBoost 3.0: напарник, на якого можна покластися
Оригінальна розробка WildBoost 3.0 підвищує вашу ефективність у будь-яких сучасних іграх. Легко оптимізуйте налаштування смартфону для вдосконалення ігрової тактики та отримання кращого результату. Контролюйте геймінг та керуйте ресурсами, щоб збільшити свої шанси на перемогу.

Система камер для чудових знімків
Основна камера 50 Мп здатна отримувати чудові фотографії у приміщенні та на вулиці. Камера оснащена оновленим сенсором Sony, який пропускає більше світла, та підтримує подвійну стабілізацію для більш чітких фотографій та плавних відео. Ультраширококутна камера 8 Мп захоплює у кадр більше видів та вражень. А 20-мегапіксельна селфі-камера завжди покаже вас у вигідному світлі.

Характеристики
Загальні |
|
| Дізнатися ціну в Тrade in | 1 |
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 3.0 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 735 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.59 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 90 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.5 x 74.5 x 8 мм |
| Вага, г | 179 г |
| Комплектація | Смартфон USB-кабель Type-C ЗП 90 Вт Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Мультимедиа | |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Диктофон | Да |
| Запись видео | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 20 Мп |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Поддержка MS Office, Календарь, Часы, Будильник |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Функции камеры | Автофокус |
| Связь и коммуникации | |
| Push-To-Talk | Нет |
| VoIP-клиент | Нет |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Bluetooth |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Модем | Да |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Работа с сообщениями | EMS, SMS, MMS, E-mail |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Сигналы вызова | Виброзвонок |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.67 дюйм |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Тип экрана | AMOLED |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 750 |
| Количество ядер | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Частота процессора | 3000 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселлерометр, Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Сканер лица, Гироскоп, Фонарик, Датчик освещенности |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Объем телефонной книги | 10000 номер. |
| Поиск по телефонной книге | Да |
- Цена: 14 481,80 ₴










