
Смартфон Fossibot F105 4/64 GB (Green), IP69K, MT8768, 13/8 Мп, IPS 6,74", 10300mAh
5 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50090
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Fossibot F105 4/64GB (Green)
Якщо ви шукаєте захищений смартфон з великою батареєю та хорошими технічними характеристиками - Fossibot F105 один із кращих за відповідністю ціни та якості!
Захошений смартфон Oukitel FOSSiBOT F105 Black 4/64 GB акумулятор 10300 мА·год НОВИНКА

Технічні характеристики :
Матеріали: пластик, метал, скло
Операційна система: Android 14
Процесор: Mediatek MT8768, 8 ядер, тактова частота до 2 ГГц, 12 нм
Графічний процесор: PowerVR Rogue GE8320
Оперативна пам'ять: 4 Гб + 8 Гб ( у хмарі)
Постійна пам'ять: 64 Гб
Слоти для SIM-карт: 2 nano-SIM
Слот для картки пам'яті: комбінований, до 512 Гб
Дисплей: 6.745 дюйма, IPS, роздільна здатність 720×1600, 260 ppi, яскравість 420 нит, частота оновлення 60 Гц
Основний блок камер: 13 Мп
Фронтальна камера: 5 Мп
Конфіденційність: дактилоскопічний сенсор, розблокування обличчям
Захист: IP68/IP69K

Навігація: ГЛОНАСС, GPS, BeiDou, Galileo, QZSS

Бездротові модулі: Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4/5 ГГц
Акумулятор: 10300 мАг, заряджання 10 Вт

Звук: монофонічний
Розміри: 177,7 x 84 x 17,3-20,15 мм
Маса: 375 г

Комплектація
смартфон, блок живлення, кабель USB

| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфон |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.74 дюйма |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, EDGE, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 5 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Телефон для літніх людей, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Сканер особи, Power Bank, Touch ID |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Полікарбонат, Гума |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| VoIP-клієнт | Так |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.74 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8300 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер особи, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 5 699 ₴






