-21%

Blackview Wave 6C 2/32GB Black, 8/5Мп, IPS 6.5'', Unisoc SC9863A, 5100 mAh
4 337 ₴
3 436,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21019
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обзор Blackview Wave 6C 2/32GB Black
| Бренд: | Blackview |
| Лінійка: | Wave 6C |
| Тип:
? |
Смартфон |
| Попередньо встановлена ОС:
? |
Android 13 |
Оснащення |
|
| Оперативна пам'ять, ГБ:
? |
2 |
| Вбудована пам'ять, ГБ:
? |
32 |
| Слот розширення:
? |
є |
| Тип SIM-карти:
? |
Nano-SIM |
| Кількість SIM-карт:
? |
SIM + SIM або картка пам'яті |
| Процесор:
? |
Unisoc SC9863A |
| Кількість ядер:
? |
8 |
| Частота, GHz:
? |
1,6 |
| Акумулятор:
? |
5100 мАг (незнімний) |
Дисплей |
|
| Діагональ, дюйми:
? |
6,5 |
| Роздільна здатність:
? |
1600х720 |
| Тип матриці:
? |
IPS |
| PPI:
? |
269 |
| Датчик регулювання яскравості:
? |
є |
| Особливості дисплея:
? |
380 нит, Three Eye-comfort Modes, скло 2.5D |
Камера |
|
| Основна камера, Мп:
? |
8 |
| Відеозйомка:
? |
1080p (30 к/с) |
| Фронтальна камера, Мп:
? |
5 |
| Особливості камери:
? |
8MP Samsung ISOCELL 4H7 Rear Camera |
Комунікації |
|
| Стандарти зв'язку:
? |
4G, 3G |
| Wi-Fi:
? |
802.11n |
| Bluetooth:
? |
+ (4.2) |
| GPS:
? |
+ (ГЛОНАСС, Galileo) |
| Аудіо-кодеки:
? |
AAC |
| Аудіороз'єм:
? |
є |
| Інтерфейсний роз'єм:
? |
USB Type-C 2.0 |
Корпус |
|
| Висота, мм:
? |
164,7 |
| Ширина, мм:
? |
76,5 |
| Товщина, мм:
? |
9,7 |
| Вага, г:
? |
191 |
| Ударостійкість:
? |
немає |
| Тип корпусу:
? |
моноблок (нерозбірний) |
| Матеріал кришки/рамки:
? |
пластик |
| Колір корпусу:
? |
чорний |
| Тип клавіатури:
? |
екранне введення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 270 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8322 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Touch ID, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Сканер особи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 436,80 ₴





