
Смартфон ZTE Blade A55 4/128GB Black, 13+0.08\8Мп, Unisoc SC9863A, IPS 6.75", 5000mAh
5 314 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30091
- +380 (95) 538-87-64
Обзор ZTE Blade A55 4/128GB Black
Максимум функціоналу, максимум стилю
HD+ дисплей ZTE Blade A55 додасть нових відтінків вашому візуальному сприйняттю. Отримайте безмежний запас енергії від батареї 5000 мАг. Конфігурація з оперативною пам'яттю 4 + 4 ГБ та сховищем 128 ГБ дає оптимальний ресурс для щоденного використання. Подвійна AI-камера 13 Мп зафіксує ваші найкращі моменти з приголомшливою деталізацією. Потрійний слот для SIM-карт та MicroSD разом із бічним датчиком відбитка пальця та розпізнаванням обличчя на базі ОС Android T відкривають нові експлуатаційні можливості.

Занурення у візуал нового рівня
Насолоджуйтесь якістю картинки на 6.75-дюймовому HD+ дисплеї, здатному майстерно відтворювати реалістичні відтінки та зображення підвищеної чіткості. Відчуйте, як кадр змінюється кадром, без затримок і з плавною динамікою – незалежно від того, чи гортаєте ви галерею чи граєте в улюблену гру.

Без обмежень у використанні
Будьте зі своїм пристроєм весь день завдяки потужній батареї об'ємом 5000 мАг. Технологія оптимізації енергоспоживання, що найкраще використовує доступний ресурс, суттєво продовжує цикл використання до нової зарядки. І ваш смартфон готовий до тривалої роботи.

Зафіксуйте мить у деталях
Нові можливості мобільної фотографії доступні з камерою 13 МП, що оснащена подвійним об'єктивом для вражаючої чіткості знімків. Підтримувана AI-камера допрацює знімки, довівши їх до професійної якості. А захоплення кожного моменту з визначною деталізацією забезпечує функціонал Auto-HDR.

Швидкодія зі збільшеною оперативною пам'яттю
Відчуйте безшовну роботу операційної системи зі збільшеною оперативною пам'яттю. Перехід з 4 до 8 ГБ став можливим завдяки технології динамічного розширення оперативної пам'яті, що нарощує ресурс за рахунок вільних частин сховища. Оптимізуйте продуктивність і насолоджуйтесь багатозадачністю, яка не визнає компромісів.

Розумне розблокування
Зручне розблокування мобільного телефону ZTE Blade A55 із бічним сканером відбитка пальця дозволить швидко увійти до системи. Водночас ви убезпечені від несанкціонованого втручання ззовні. Просто торкніться кнопки, і смартфон буде миттєво готовий до використання – він реагує тільки на ваші відбитки.

Продуктивність восьми ядер
Насолоджуйтеся високою продуктивністю та багатозадачністю завдяки 8-ядерному процесору з тактовою частотою 1.6 ГГц. Ваш смартфон виконує завдання з легкістю, забезпечуючи швидкодію у кожному застосунку. Особливо це помітно в софті та іграх, що потребують чималої обчислювальної потужності.

Все під контролем
Тепер немає необхідності вибирати між додатковим сховищем та другою SIM-карткою. Потрійний слот, що містить 2 Nano-SIM і карту MicroSD, надає всі можливості для свободи вибору операторів і розширення пам'яті пристрою. Отримати все й одразу реально, і для цього не потрібно чимось жертвувати – смартфон ZTE Blade A55 здатен поєднати кращі функції.

Характеристики
КОРПУС
Матеріал корпусу — Пластик
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14
ЗВ'ЯЗОК
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота — SIM + SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.75"
Роздільна здатність екрана — 1600x720 пікс.
Частота оновлення екрану — 90 Гц
Щільність пікселів — 263 ppi
Тип екрану — IPS
Захисне скло — 2.5D
ПРОЦЕСОР
Процесор — Unisoc SC9863A
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 4 x 1.6 ГГц + 4 x 1.2 ГГц
Графічний процесор — Power GE8322
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 128 ГБ
Оперативна пам'ять — 4 ГБ (+ 4 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для картки пам'яті — Є
Підтримка карт пам'яті — microSD
КАМЕРА
Камера — 13 МП + 0.08 МП
Запис відео — Full HD (1920x1080)
Оптична стабілізація — Немає
Фокусування — Автоматична
Спалах основної камери — Є
Фронтальна камера — 8 МП
Спалах фронтальної камери — Немає
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — IEEE 802.11 a/b/g/n
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС
Bluetooth — 5.0
NFC — Немає
Бездротова зарядка — Немає
Інфрачервоний порт — Немає
Функція рації — Немає
ІНТЕРФЕЙСИ
Інтерфейси та підключення — USB Type-C, Аудіо 3,5
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 5000 mAh
ГАБАРИТИ
Розміри — 167.7 x 77.4 x 8.5 мм
Вага — 192 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB, Зарядний пристрій, Чохол, Інструмент для виймання SIM-картки, Інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZTE |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 263 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Акселлерометр, Гіроскоп, Датчик наближення |
- Ціна: 5 314 ₴








