
Смартфон Oukitel F150 R2022 8/128GB Black, 8300 мА, NFC, IP68, 4G, 64+20+2/16Мп, 6.78" IPS, 2SIM
10 868 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0630
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Oukitel F150 R2022
Захищений (як мінімум за класом IP68) смартфон із величезною батарейкою від дочорного бренда компанії Oukitel. Дуже прилична потужність, багато пам'яті, багато камер (включно з камерою нічного бачення з інфрачервоною підсвіткою), великий екран із підвищеною частотою оновлення.



Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G (LTE), CDMA, GSM |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.78" |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 396 ppi |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Helio G90T |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.05 ГГц |
| Графічний процесор | Mali-G76 MC4 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD до 256 Гб |
Камера |
|
| Камера | 64 Мп + 20 Мп + 2 Мп |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 11 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | IP69K |
| Захист корпусу | Вологозахист, Водозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Технології | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер обличчя, Сканер відбитку пальців |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 8300 mAh |
| Швидка зарядка | Немає |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 170.5 x 82.5 x 15.5 мм |
| Вага, г | 350 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C Зарядний пристрій Загартована плівка Керівництво по швидкому запуску Виштовхувач sim-лотка |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | HSUPA, LTE, EDGE, HSDPA |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, USB, USB Type-C, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Сканер особи, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek MT6785 Helio G90T |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2100 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 868 ₴








