
Смартфон Sony Xperia 1 6/64Gb White, 6.5" OLED, 12+12+12/8 Мп, Snapdragon 855, 3330mAh, 6 міс.
8 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: S164M
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Sony Xperia 1
Sony Xperia 1 mark1
Смартфон Sony Xperia 1 отримав кінематографічний дисплей, камеру професійного рівня, продуктивний процесор Snapdragon 855, а також високий акумулятор для тривалої автономної роботи. Ергономічний корпус зі зручними елементами керування доповнений металевою рамкою, яка надає йому стильного вигляду та забезпечує додаткову міцність конструкції. Передня й задня панелі смартфона покриті зносостійким склом Corning Gorilla Glass 6.

Незабутні враження
На OLED дисплеї 4K HDR формату CinemaWide з діагоналлю 6,5 дюйма будь-яка картинка виглядає незабутньо. Використання передових професійних технологій оброблення зображення й кінематографічне співвідношення сторін 21:9 перетворюють дисплей смартфона на екран кишенькового кінотеатру. З режимом Creator дивіться відео, насолоджуючись яскравими та живими кольорами, високою контрастністю й деталізацією кожної сцени.

Професійна потрійна камера
Отримайте втричі більше можливостей для знімання із системою, що складається з трьох об'єктивів із різною фокусною відстанню для виконання різних завдань: ширококутний (16 мм), універсальний (26 мм), з подвійним оптичним масштабуванням (52 мм). Технологія точного автофокусування на очах об'єкта та професійні розробки від Sony дають змогу отримувати чіткі знімки динамічних сюжетів.


Сучасні технології для ідеальних фото
Камера Sony Xperia 1 обладнана сучасним процесором BIONZ X, вона підтримує режим безперервного знімання зі швидкістю до 10 кадр/с для отримання ідеальних знімків зі збалансованою витримкою. Технологія зниження шуму для формату RAW забезпечує отримання чітких кадрів в умовах недостатнього освітлення. Використовуйте режим ручного настроювання витримки та ISO, щоб реалізувати свій творчий потенціал і отримати художні широкоформатні знімки. Подвійний фотодіод відповідає за швидкий автофокус навіть під час вечірнього знімання.
Стабілізація зображення
Гібридна система стабілізації зображення поєднує переваги цифрової й оптичної стабілізації. Знімаючи в русі, ви отримаєте чітке та плавне відео без спотворень.

Технологія Cinema Pro
Професійна операторська технологія Cinema Pro підтримує 8 спеціальних налаштувань кольору, які можна змінювати окремо для кожної сцени залежно від характеру відео. Камера знімає знімання у форматах 21:9 і 4K HDR, а також безперервне знімання зі швидкістю до 24 кадр/с.

Комфорт і безпека
Дисплей формату CinemaWide зі співвідношенням сторін 21:9 дасть вам змогу виконувати кілька завдань одночасно. За допомогою бічного сенсора розділіть його на дві частини та встигайте зробити удвічі більше, використовуючи можливості одного екрана.

Швидкість і пам'ять
Найсучасніша мобільна платформа Qualcomm Snapdragon 855 дає змогу використовувати смартфон у режимі багатозадачності, для ресурсомістких ігор і програм. 6 Гб оперативної пам'яті гарантують стабільну та швидку роботу всіх застосунків і функцій. 64 Гб вбудованої пам'яті можуть бути збільшені за допомогою microSD на 512 Гб.


Акумулятор
Акумулятор на 3330 мА·год і енергоефективні технології дають змогу довго користуватися смартфоном без підзаряджання. Функція Смарт-Stamina інформує про кількість заряду та забезпечує його ефективне використання для збільшення часу автономної роботи. Адаптивна технологія Xperia Adaptive Charging контролює процес заряджання та продовжує термін експлуатації акумулятора.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
|---|---|
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.5" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1644x3840 |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 643 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 6 |
| Додатково | Дисплей CinemaWide: 21:9 Режим Creator на базі CineAlta з кольоропередаванням як у програмних моніторах DCI-P3 100% BT.2020 (REC.2020) |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 855 |
|---|---|
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 1 x 2.84 ГГц + 3 x 2.42 ГГц + 4 x 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 640 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 64 ГБ |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 512 Гб |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
|---|---|
| Діафрагма | f/1.6 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Кількість ось стабілізації | 5 |
| Фокусування | Гібридна |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Є (за допомогою екрана) |
| Додатково | Можливості основної камери камери: Cinema Pro на базі CineAlta для відеознімання у форматі 21:9 Параметри кольоропередавання LOOK Відеозаписування в роздільній здатності 4K HDR BIONZ X для мобільних пристроїв Шумозаглушення у форматі RAW Автофокусування за очима Автофокус і автоекспозиція з частотою до 10 кадрів/с Подвійний фотодіод Датчик RGBC-ІК Гібридна оптико-електронна стабілізація зображення для відеознімання Надповільнене відеознімання з частотою 960 кадрів/с (FHD/HD) 2-кратний оптичний зум 5-кратний цифровий зум Ефект боке Знімання фото в режимі HDR (розширений динамічний діапазон) Конструктор 3D-моделей Фронтальна камера: Розмір матриці: 1/4,0 дюйма Розмір пікселя: 1,12 мкм Ширококутний об'єктив 84° Оптика f/2.0 Знімання фото в режимі HDR (розширений динамічний діапазон) SteadyShot Ефекти для селфі-портрету Конструктор 3D-моделей |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 11 |
|---|
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Є |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
|---|
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|---|---|
|
Стандарт захисту
|
Немає |
| Захист корпусу |
Немає |
| Технології |
Сканер відбитка пальців Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Барометр Датчик Холла |
| Додатково | eCompass Ігровий вектор обертання Геомагінтний вектор обертання Магнітометр Крокомір Датчик кроків Датчик сильного руху RGBC-IR sensor |
| Колір | Білий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 3330 mAh |
|---|---|
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Швидке заряджання USB Power Delivery (USB PD) Технологія адаптивного заряджання Xperia |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 167 x 72 x 8.2 мм |
|---|---|
| Вага, г | 180 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій USB-адаптер тип С- 3,5 мм аудіо Документація |
| Країна виробник | Малайзія |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 3080x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 643 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 640 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | Snapdragon 855 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3330 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 8 840 ₴



