
Смартфон Unihertz Tank 2 12/256Gb black Night Vision, 108/32 Мп, 2sim, 6,81", 15500mAh, Android 12, IP68
20 488 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1005
- +380 (95) 538-87-64
Unihertz Tank 2 12/256Gb black Night Vision
Unihertz Tank — 22000 мА·год у захищеному смартфоні!
Закінчення 2022 для світу захищених смартфонів пройшло максимально яскраво, особливо з появою цієї моделі. Unihertz Tank (8+256 Гб, 22000 мА·год) Black — це най автономніший захищений смартфон, який не має конкурентів через набори чудових характеристик: камера, процесор, пам'ять — він лідер у всьому. Акумулятор ємністю 22000 мА·год дає змогу тиждень працювати й не заряджатися — ось це рівень!
Як поєднали... Все!
Попри великий акумулятор, захищений смартфон Unihertz Tank має низку інших переваг. Якщо подивитися на досить нестандартний дизайн і вагу 560 г, можна помітити на задній панелі досить яскравий ліхтарик. Його площа така, що дає змогу освітлювати кілька десятків метрів навколо себе! Працює смартфон під керуванням операційної системи Android 12, має дуже гарну швидкість.

Потужність і ще раз потужність.
Процесор Helio G99 є розробленням 2022 року, призначеною для середньо цінових пристроїв, і завдяки 6-нм техпроцесу він має й енергоспоживання невелике, і продуктивність відмінну. У зв'язці з 8 Гб оперативної пам'яті ця модель дає чудові результати в мультимедійному плані. Вбудованої пам'яті 256 Гб із можливістю розширення — це повноцінний мультимедійний гігант.

Камера — новий рівень.
Насамперед смартфон вміє знімати вночі за допомогою інфрачервоних датчиків і 20 МП камери, але цим зараз нікого не здивувати. А ось 108-Мп основний модуль це може зробити. Це один із перших броників із такою матрицею, яка може зробити чудову чіткість знімка, і навіть відео записування дається непогано. Велика кількість доступних режимів знімання дасть змогу отримати саме те, що Ви і задумували. Так, це реальність.

Перший у всьому.
Смартфон Unihertz Tank (8+256 Гб, 22000 мАг) Black отримав величезний дисплей діагоналлю 6.81 Дм, частота оновлення якого 90 Гц. Це дуже гарний, яскравий IPS-дисплей без вад. Ще в смартфоні є NFC, гучний динамік, зарядний пристрій на 66 W, яскравий ліхтарик 1200 Lm, чудова якість збирання й багато іншого. Насправді ця модель коштує своїх грошей однозначно, адже конкурентів свого часу вона просто не має.
Характеристики
| Бренд | Oukitel |
|---|---|
| Гарантійний термін, міс. | 3 |
| Тип гарантії | Магазин |
| Розмір | 85.4 x 175.6 x 23.9 мм |
| Вага | 560 г |
| SoC | MediaTek Helio G99 |
| Процесор | 2x 2.2 GHz ARM Cortex-A76, 6x 2.0 GHz ARM Cortex-A55, Кількість ядер: 8 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ, 2133 МГц |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Екран | 6.81", IPS, 1080 x 2340 |
| Акумулятор | 22000 mAh |
| Операційна система | Android 12 |
| Камера | 108 Мп |
| Колір | Сірий |
| Ключова характеристика | захищений, найкраща камера, посилений акумулятор, NFC |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.81 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 15500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Helio G99 |
- Ціна: 20 488 ₴


