
Багатофункціональна шафа Keter/Kis Armadio Alto Stilo 241058
5 921 ₴
4 920,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 241058
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа Keter/Kis Armadio Alto Stilo 241058
Багатофункціональна шафа Keter Stilo - ідеальне рішення для всіх, хто цінує поєднання функціональності та інноваційного дизайну. Шафа-купе Stilo ідеально впишеться в будь-яке підсобне приміщення - пральня, комора, гараж, а також домашня майстерня. Велика ємність для зберігання та якісне виготовлення дозволяють легко організувати всі типи повсякденних речей. Виготовлений з високоякісного пластику, що забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень. Внутрішня частина шафи розділена на дві частини, одна оснащена трьома регульованими суцільними полицями - з максимальною вантажопідйомністю до 15 кг кожна. Друге відділення ідеально підходить для зберігання швабри, мітли або прасувальної дошки. Ергономічні ручки забезпечують легке і швидке відкриття шафи. Крім того, його можна закрити на замок, що додатково підвищує безпеку зберігаються речей. Естетичний дизайн і мінімалістична форма багатофункціональної шафи-купе Stilo ідеально впишеться в декор будь-якого інтер'єру.
Переваги:
Міцна конструкція з високоякісного пластику - поліпропілену, стійкого до несприятливих погодних умов
оснащений 3 регульованими полицями (полиці витримують навантаження до 10 кг)
подвійні двері з ручками полегшують відкриття дверей, їх також можна закрити на замок (замок не входить в комплект)
регульована висота ніжок, що дозволяє правильно розмістити шафу навіть на злегка нерівній поверхні
Міцна конструкція і висока якість гарантують безпроблемне і тривале використання, легкість чищення
виріб буде використовуватися в гаражі, майстерні або підсобному приміщенні, а також як додаткове місце для зберігання на балконі
Шафа розрахована на просте збирання
Розміри:
Ширина — 68 см
Глибина - 39 см
Висота - 173 см
Кількість полиць - 3 шт
Вантажопідйомність - 15 кг / 1 полиця
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Артикул | 003238 |
| Розміри | 68х39х173 см |
| Розмір упаковки | 80х40х20 см |
| Колір | сірий |
| Ширина | 68 см. |
| Висота | 173 см |
| Глибина | 39 см. |
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 4 920,80 ₴











