
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Detroit Portascope 249800
9 079 ₴
7 578,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 249800
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Detroit Portascope 249800
Шафи від італійської компанії KETER - ідеальні меблі для зберігання різноманітних речей, аксесуарів і побутової техніки.
Висока шафа Detroit Alto має багато місця, 4 регульовані полиці, кожна з яких має вантажопідйомність 15 кг, і двері, що замикаються, що ідеально підходить для безпечного зберігання речей. Це чудова пропозиція для людей, які шукають універсальні та практичні рішення. Він виготовлений з високоякісного пластику, який має високу стійкість до механічних пошкоджень, а також дуже простий у догляді. Доступний в чорному кольорі.
Розміри:
Ширина - 65 см
Глибина - 45 см
Висота - 182 см
Шафа характеризується естетичною і позачасовою обробкою, завдяки чому вона ідеально впишеться в будь-який дизайн інтер'єру.
Модель Detroit XL ідеально підійде для будь-якого будинку, гаража, майстерні або підвалу.
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Ширина | 65 см |
| Висота | 182 см |
| Вага | 6 кг. |
| Артикул | 249798 |
| Розміри | 65х45х182 см |
| Розмір упаковки | 90х45х20 см |
| Колір | Чорний |
| EAN | 8013183120115 |
| Глибина | 45 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 578,80 ₴







