Огляд ст. поверхня GUNTER & HAUER GT 642
Опис
Безпека газ-контроль
Цей корисний пристрій гарантує максимальну безпеку, якщо полум'я з якоїсь причини згасло, подавання газу автоматично припиняється. Електроніка контролює всі пальники та гарантує безпеку під час експлуатації газової варильної панелі.
Електропідпал
Полегшує увімкнення газової варильної панелі — достатньо натиснути на поворотний перемикач потужності — і потрібний пальник загоряється. Через 4-5 секунд перемикач можна відпустити. Термоелектричний захист від витоку газу забезпечить постійне горіння полум'я й автоматично перекриє подавання газу, якщо полум'я конфорки згасне.
Газ на загартованому склі
Стійкі чавунні решітки витримують дуже високу температуру. Ви зможете насолоджуватися перевагами приготування за допомогою газу та простотою очищення.
Удосконалена конструкція решіток для кращої фіксації й захисту панелі керування від перегріву.
Характеристики Варильна поверхня газова GUNTER&HAUER GT 642
Основні параметри поверхні
Діаметр і потужність конфорок- Передня ліва (з подвійним рядом полум'я): потужністю 5 кВт
Передня права: потужністю 1 кВт
Задня ліва: потужністю 1.75 кВт
Задня права: потужністю 1.75 кВт
- 2
- Автоматичний (у ручці)
Додаткові характеристики
Особливості- Пальники SABAF (Італія)
- Варильна поверхня
Кріплення
Ущільнювач
Кабель з вилкою
Перехідник під газовий шланг
Інструкція
- 9.5 кВт
Розміри та встановлення розміри
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ)- 5х56х47 см
- 11
- 18х64.5х56.5 см
- 10.5 кг
- 12.5 кг
- 4
- Чорний
- Загартоване скло
- Класична
- Газ-контроль
- Чавун
- 60
- Конфорка з подвійним рядом полум'я
- Фронтальне
- 51
- Поворотні перемикачі
- Бутан/зріджений
- Природний газ
- Польща
Країна-виробник товару
- Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gunter&Hauer |
| Варіант установки | Незалежний |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.5 кг |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Таймер | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 16 310 ₴








