
Samsung Galaxy S22+ 5G 8/128gb SM-S906B/DS White, 50+12+10/10Мп, Exynos 2200, 2 Sim, NFC, 4500 mAh, 6.6"
23 504 ₴
20 503,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SM-S906B/DS1
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Смартфон Samsung Galaxy S22+ 5G 8/128gb SM-S906B/DS
C Galaxy S22+ щодня особливий
Оцініть просунуту систему камер 50 Мп, адаптовану для нічного знімання, суперздібності 4 нм процесора, приголомшливу автономність і новий погляд на міцність і питання особистої безпеки. Зустрічайте новий Galaxy S22+.
Дізнається з першого погляду. Запам'ятовується назавжди
Тонка відполірована рамка надає корпусу Galaxy S22+ витонченого вигляду. Лінійна система камер ідеально виглядає на монохромній скляній панелі. Вивірена до міліметра ергономіка дарує суперкомфортні відчуття щоразу, коли ви берете смартфон у руки. Чотири розкішні кольори на вибір дають можливість знайти ідеальний варіант для кожного.
Відчуйте себе професіоналом
Потрійна основна та фронтальна камери дарують вам необмежені можливості для створення фотошедеврів і відео, порівнянних із професійними. Ультраширококутна камера 12 МП + ширококутна камера 50 МП + телеоб'єктив 10 МП + фронтальна камера 10 МП завжди знайдуть потрібний ракурс і найкраще положення для знімання.
Більше деталей, більше подробиць на нічних фото
Завдяки збільшенню сенсора на 23% камера вловлює більше світла та здатна зафіксувати більше деталей у найтемніших зонах знімка. Вдосконалений механізм заглушення шумів дає можливість отримувати чіткі та плавні кадри практично в будь-яких умовах знімання. А для зниження відблискування під час нічної фотосесії передня частина основної камери виготовлена зі спеціального скла з ексклюзивним нанопокриттям.
Чудові результати навіть у складних умовах
Знімайте на яскравому сонці та під зоряним небом і не переживайте про результат. Унікальна технологія відеознімання аналізує навколишні умови й автоматично підбирає оптимальну частоту кадрів і прибирає шуми, щоб ваші відео були яскравими та атмосферними, як і ваші пригоди.
Є привід усміхнутися
Революційні технології, реалізовані в основній і фронтальній камерах, дають змогу захоплювати більше світла та зберігати ще більше кольорів і деталей на кожному портреті, навіть якщо ви фотографували за поганого освітлення.
Плавні природні рухи
Помилуйтеся на суперплавні та чіткі відео, які можна сплутати з професійними роботами. Поліпшення кута корекції системи оптичної стабілізації зображення на 58% дає змогу отримувати якісний матеріал, навіть якщо ви рухаєтеся під час знімання. А Супер HDR захоплює в 64 рази більше світла, роблячи кожен кадр насиченим і яскравим навіть за контрового освітлення.
Зосереджуємося на деталях
Технологія Адаптивний Піксель перемикається між режимами високої роздільної здатності 50 Мп і високої чутливості 12 Мп, а також об'єднує їхні можливості для отримання чітких і яскравих знімків у будь-яких умовах. А функція Підсилювач Деталей на базі ШІ покращує якість фото, доводячи його до рівня Суперпрофесіонал. І якщо в кадр раптом потрапить зайва деталь, не обов'язково позбуватися фотографії. Тепер ви можете вручну видаляти людей та предмети, щоб зосередити увагу на головному.
Суперчіткий супер'яскравий дисплей Infinity-O 120 Гц
Тепер на дисплеї Infinity-O 120 Гц на базі Dynamic AMOLED 2X з технологією Vision Booster все чітко видно навіть на яскравому сонці. Природне та максимально точне кольоропередавання досягається завдяки широкому колірному охопленню, а завдяки високій щільності пікселів будь-яке зображення на дисплеї має неймовірно чіткий і реальний вигляд.
Запрошуйте друзів у Google Duo
Дивіться спортивні репортажі та улюблені мелодрами в компанії однодумців. Влаштовуйте групові дзвінки в Google Duo, щоб поділитися емоціями з найближчими. Транслюйте дзвінок на телевізор, щоб бачити всіх одночасно та спілкуватися, як під час реальної зустрічі.
Найпотужніший, найшвидший процесор
Передовий 4 нм процесор забезпечує плавну та швидку роботу режимів камери, надійний захист особистих даних, збільшений час автономної роботи та не тільки. Грайте в улюблені ігри, спілкуйтеся онлайн, відпочивайте за переглядом відео, знімайте та редагуйте — і все це на супершвидкості.
Жодної проблеми із зарядом
Завдяки інноваційним енергоощадним технологіям витрата заряду акумулятора стала ще економніша, а автономна робота — довше. Тепер Galaxy S22+ працює на одному заряді понад добу. Супершвидке заряджання подбає про те, щоб вам не довелося відмовлятися від звичного ритму життя. А бездротова технологія PowerShare не залишить без заряду ваші навушники або смарт-годинник.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Тип слота | SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.6" |
| Роздільна здатність екрана | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 390 ppi |
| Тип екрана | Dynamic AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Samsung Exynos 2200 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний процесор | Samsung Xclipse 920 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
Бездротові технології |
|
| Bluetooth | 5.2 |
Корпус |
|
| Захист корпусу | |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Вага, г | 167 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S22 |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 422 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Samsung Xclipse 920 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Samsung Exynos 2200 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
- Ціна: 20 503,80 ₴









