
Смартфон Blackview SHARK 9 5G 8/256GB Black, Global NFC, 50+2+2/8Мп, 5000mAh, 6.67'' IPS, Unisoc Tiger T820
8 528 ₴
- Немає в наявності
- Код: 117163
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Blackview SHARK 9 5G 8/256GB Black Global NFC
Blackview SHARK 9 — це потужний смартфон із підтримкою 5G, що вражає розширеними можливостями штучного інтелекту, якісною камерою й інноваційними інструментами редагування для створення ідеального контенту.
Смартфон обладнаний великим 6,67-дюймовим HD+ IPS-дисплеєм із динамічною частотою оновлення 90 Гц, частотою дискретизації сенсорного екрана 180 Гц і співвідношенням екрана до корпусу 85%. Яскравість до 700 нітів, скло Panda для захисту та подвійні динаміки Smart PA BOX забезпечують яскраві враження від перегляду контенту, ігор або роботи.

Blackview SHARK 9 поєднує потужний восьмиядерний процесор Unisoc T820 5G і графіку Arm Mali-G57, забезпечуючи високу продуктивність, плавну багатозадачність і чудову візуалізацію. Завдяки оперативній пам'яті до 24 ГБ (8 ГБ + 16 ГБ розширення), накопичувачу UFS 2.2 і системі охолодження площею 8000 мм2, смартфон демонструє стабільну роботу навіть під час тривалих навантажень.


Пристрій обладнаний 50 МП сенсором Samsung® ISOCELL JN1 з технологією Double Super PD для швидкого автофокусу, що забезпечує чіткі та яскраві знімки навіть за слабкого освітлення. Технологія об'єднання пікселів 4-в-1 підвищує чутливість до світла на 400%, даючи змогу створювати дивовижні нічні фотографії.
Смартфон пропонує розширені інструменти редагування AI: видалення небажаних об'єктів, розмиття портретів, заміну неба та студійне освітлення. SHARK 9 підтримує 4K-відеознімання, має 8 МП фронтальну камеру для селфі, 2 МП макрокамеру для дрібних деталей і AI Depth сенсор для створення ефекту боке.


Потужний акумулятор на 5000 мА·год забезпечує тривалу автономну роботу навіть із підтримкою 5G. Насолоджуйтеся відеочатами, переглядом улюблених серіалів або прослуховуванням музики без частого заряджання. Завдяки оптимізації витрат енергії акумулятор легко витримає інтенсивне використання впродовж усього дня.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
КОРПУС
Матеріал корпусу — пластик
ПРОГРАМНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Операційна система — Android 14
Фірмова оболонка — Doke OS 4.0
СВЯЗЬ
Стандарти зв'язку — 2G, 3G, 4G (LTE), VoLTE, 5G
Діапазон 2G: B2/B3/B5/B8
Діапазон 3G: B1/B2/B5/B8
Диапазон 4G: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B19/B20/B26/B28AB/B38 /
B39/B40/B41/B66
диапазоны 5G: n1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/66/77/78
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Тип SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
ЕКРАН
Розмір екрана — 6.67"
Тип матриці — IPS
Роздільна здатність екрана — 1600х720 пікс.
Частота оновлення — 90 Гц
Щільність пікселів — 263 ppi
Яскравість екрана — 700 нітів
Захист скла — Panda Glass
ПРОЦЕССОР
Процесор — Unisoc Tiger T820
Кількість ядер — 8
Частота — 1x 2.7 ГГц Cortex-A76 + 3x 2.3 ГГц Cortex-A76 + 4x 2.1 ГГц Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57 MP4
ПАМ'ЯТЬ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ (+16 ГБ віртуальної пам'яті)
Вбудована пам'ять — 256 ГБ
Слот для карти пам'яті — microSD до 1 ТБ
КАМЕРА
Основна камера — 50 МП + 2 МП + 2 МП
50 МП (основна): Сенсор: Samsung S5KJN1, Датчик: ISOCELL (1/2.76"), Розмір пікселя 0.70 μm, Діафрагма: f/1.8
2 МП (Макро): Розмір датчика (1/5"), Діафрагма: f/2.4
2 МП (глибина різкості): Діафрагма: f/2.8
Відео: 4K 30 кадр, FullHD (1920x1080), 30 кадр.
LED-спалах
Автофокус, Географічні мітки, Панорамне знімання, HDR-знімання, Сенсорне фокусування, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Автоспуск, Редагування AI
Фронтальна камера — 8 МП
Сенсор: Samsung S5K4H7, Датчик: ISOCELL (1/3.1"), Діафрагма: f/2.0
АУДІО
Стереозвук — Є
Подвійні динаміки Smart PA BOX
МУЛЬТИМЕДІА
Аудіовихід 3,5 мм — Є
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C
КОММУНІКАЦІЇ
Wi-Fi — IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth — 5.0
Функція GPS — A-GPS, ГЛОНАСС, Galileo, GLONASS
NFC — Є
ДАТЧИКИ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас, Сканер відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 5000 mAh
Швидке заряджання — Є
Потужність заряджання — 18 Вт
Можливість бездротового заряджання — Немає
ГАБАРИТЫ
Розмір — 164.8 x 75.6 x 8.65 мм
Вага — 200 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Зарядний пристрій, Чохол, Скло, Інструмент для вилучення SIM-картки, Інструкція користувача

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 263 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер особи, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 8 528 ₴









