
Смартфон LG Wing 5G LM-F100N 8/128 Gb Aurora Grey 1sim, 64+13+13/32 Мп, 6,8" OLED, Snapdragon 765G, 4000 mAh
15 834 ₴
- Немає в наявності
- Код: LM-F100N1
- +380 (95) 538-87-64
Огляд LG Wing 5G LM-F100N 8/128Gb Aurora Gray
Дизайн
Смартфон LG Wing 5G незвичайний відразу за двома параметрами, у нього дисплей, що обертається на 90 градусів, і фронтальна камера прямо під екраном. Дактилоскопічний датчик також розміщений під дисплеєм, а на задній панелі звичайне розташування трьох об'єктивів зі спалахом і логотипом.
Екран
Обертовий дисплей на 6.8 дюйма має високу роздільну здатність пікселів 1080x2460 і найкращу OLED матрицю, вирішивши купити смартфон, ви працюватимете з по-справжньому якісним і «соковим» зображенням. Другий екран має роздільну здатність менш ніж 1080x1240рх, але і його діагональ не така велика, тому ця роздільна здатність оптимальна.
Продуктивність
Працює LG Wing 5G із сучасною ОС Android 10, щоб ви були забезпечені функціональністю та комфортним інтерфейсом. Найпотужніший чипсет Qualcomm Snapdragon 765G у зв'язці з 8 Гб оперативної пам'яті, гарантує оброблення найбільш ресурсомістких програм і програм, а відеопроцесор Adreno 620 — обробить «важки» ігрові новинки.
Акумулятор
Завдяки ємній батареї на 4000 мА·год смартфон зможе працювати до двох днів без підзаряджання.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
|---|---|
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.8" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2460x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 395 ppi |
| Тип екрана | OLED |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 765G |
|---|---|
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 1 x 2.4 ГГц + 1 x 2.2 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 620 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
|---|---|
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 256 Гб |
Камера |
|
| Камера | 64 Мп + 13 Мп + 13 Мп |
|---|---|
| Діафрагма | f/1.8 + f/1.9 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 32 Мп f/1.9 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 10 |
|---|
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Galileo |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
|---|
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|---|
| Технології |
Сканер відбитка пальців Гіроскоп Акселерометр Датчик наближення Датчик освітлення Компас |
| Колір | Сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
|---|---|
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 169.5 x 74.5 x 10.9 мм |
|---|---|
| Вага, г | 260 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Зарядний пристрій Шпилька Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Південна Корея |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 620 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
- Ціна: 15 834 ₴











