Кондиціонер DAIKO NSK-H18INVR NOVATOR
Опис
Кондиціонер Daiko NSK-H18NVR/NSK-H18INVR серія Novator Inverter R410A - інверторна спліт-система, яка розрахована на роботу на обігрів до -15°C. Площа обслуговування ≈ 55м2. Дизайн внутрішнього блоку виконаний у класичному білому кольорі із гладкою поверхнею передньої панелі. Спліт-система серії Premium Inverter оснащена інформативним LED-дисплеєм, що приховується, зі зручною індикацією режимів роботи. Внутрішній корпус виконаний з високоякісного пластику.
Ергономічний пульт з підсвічуванням має просте інтуїтивне керування. Функція контролю температури "I FEEL" - дозволяє контролювати температуру безпосередньо поруч із користувачем, а в режимі комфортного сну "MAGIC SLEEP" - кондиціонер автоматично, в залежності від режиму роботи, вибере оптимальне значення температури повітря та швидкості вентилятора.
Рекомендуемая площадь помещения (при высоте потолка до 3х метров): 50 м2
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Потужність охолодження | 4550 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Фільтр | Вугільний фільтр, Попередній фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 560 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 295 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 908 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1390 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1545 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 24*77*18 |
| Діапазон робочої температури | +40...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 4 |
| Продуктивність (холод), кВт | 3,5 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 40 327 ₴






