
Смартфон Samsung Galaxy S25 12/256GB Navy, NFC, 50+10+12/12Мп, Snapdragon 8 Elite, 2Sim, 4000 mAh
41 382 ₴
33 381,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12955
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy S25 12/256GB Navy
Огляд Термінал Samsung Galaxy S25 12/256GB Navy (SM-S931BDBGEUC)

Лаконічний. Епічний.
Зустрічайте Galaxy S25 та S25+. Вишуканий, преміальний дизайн, міцна алюмінієва рамка, емерсивний екран, суперсучасна камера та стоншений корпус для комфортнішого тримання.

Стильний. Надійний.
Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 та S25+ достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де.

Персональні плани та звіти протягом дня
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.


Студія звукозапису, що завжде під рукою
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.
Ваш персональний тренер
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.


Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Неперевершена нічна зйомка. Менше фонового шуму, більше чіткості
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для захопливішоївідеозйомки. Наш удосконалений процесор забезпечує більш точне видалення шуму, тож тепер можна назавжди забути про зернистість під час нічної зйомки.


Виглядайте якнайкраще за будь-якого освітлення
Наша камера з вдосконаленим механізмом розпізнавання об'єктів може адаптуватися до різних умов освітлення. Передавайте відтінки та текстури шкіри саме такими, якими ви їх бачите.
Фільтри, створені саме для вас
Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри.


Створення хайлайтс стало ще простішим
Створюйте відеоролики максимально легко – просто об'єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити.
Процесор, спеціально розроблений для Galaxy
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.

Неперевершений час автономної роботи
Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 і S25+ значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.

Новий One UI 7, створений для роботи з AI
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.

Що у коробці
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.2" |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4.32 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Колір | Синій |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4000 MAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Комплектація | Смартфон Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Синий |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Вспышка | Ксеноновая |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Максимальная частота кадров видео | 960 кадров/с |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Поддержка MS Office, Календарь, Часы, Будильник |
| Разъем для наушников | Нет |
| Стереодинамики | Да |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.2 дюйм |
| Разрешение экрана | 2340x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Цветной экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 162 г |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 6 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 4000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Доступ в интернет | LTE, 5G |
| Интерфейсы | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Type-C, Bluetooth, NFC |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселлерометр, Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Touch ID, Сканер лица, Гироскоп, Фонарик, Датчик освещенности, Компас |
- Цена: 33 381,80 ₴










