
Смартфон Motorola Moto G55 8/256GB Smoky Green, NFC, 50+8/16Мп, Dimensity 7025, IPS 6.49", 5000 мА*ч
11 007 ₴
- Нет в наличии
- Код: 19848
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Moto G55 8/256 Smoky Green (PB5U0010RS)
Moto G55
Імерсивний 6,49-дюймовий Full HD+ дисплей + звук Dolby Atmos
50-мегапіксельна камера з оптичною стабілізацією зображення (OIS) та Quad Pixel
Елегантний, стильний корпус із водостійкістю IP52
Створений для розваг

Вражаюча елегантність
Отримуйте максимум стилю та розваг з moto g55 5G завдяки імерсивному 6,49-дюймовому FHD+ дисплею з частотою оновлення 120 Гц, стильному зовнішньому вигляду і тактильним відчуттям. Телефон виділяється з-поміж інших оздобленням з екошкіри, водостійкістю IP52 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 3.


Пориньте в розваги
Насолоджуйтеся переглядом своїх улюблених шоу у Full HD+ якості на 6,49-дюймовому дисплеї з частотою оновлення 120 Гц3 і відчуйте новий вимір звуку з технологією Dolby Atmos і стереодинаміками.

Чудовий вигляд за будь-якого освітлення
Ваші близькі виглядатимуть якнайкраще завдяки сенсору з деталізацією 50 МП. А технологія Quad Pixel5 підвищить якість фото за слабкого освітлення в 4 рази.
Широкий кут та макрознімки
Один передовий сенсор дає дві різні перспективи: ультраширокий режим знімає широку панораму, а режим Macro Vision, завдяки чотирикратному збільшенню, дозволяє побачити найдрібніші деталі.

Працюйте довше. Заряджайте швидше
Працюйте та грайте досхочу завдяки акумулятору на 5000 мАг. Заряджайте телефон за лічені хвилини з неймовірною швидкістю заряджання TurboPower.


Зберігайте все
Не переймайтеся щодо збереження даних. Вбудована пам’ять обсягом 256 ГБ7 дає змогу зберігати величезну кількість фотографій, фільмів, пісень, застосунків та ігор. За необхідності можна збільшити обсяг пам’яті аж до 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Відкрийте для себе розваги на швидкості 5G
Відкрийте для себе швидкість 5G9 та потужність 8-ядерного процесора MediaTek Dimensity 7025. Завантажуйте з блискавичною швидкістю. Насолоджуйтеся безперебійною грою і плавним відтворюванням відео та фільмів.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 1 SIM |
| Формат SIM-карти |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.49" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 405 ppi |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор | IMG BXM-8-256 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 16 Мп, f/2.4 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Захист корпусу | Водозахист |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Колір | Сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 30 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 161.56 x 73.82 x 8.09 мм |
| Вага, г | 179 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт связи | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка | Светодиодная |
| Вспышка фронтальной камеры | Да |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Запись видео | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 50 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 16 Мп |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Будильник, Поддержка MS Office, Календарь, Часы |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Стереодинамики | Да |
| Фотокамера | Да |
| Функции камеры | Автофокус |
| Связь и коммуникации | |
| Push-To-Talk | Да |
| VoIP-клиент | Да |
| Доступ в интернет | LTE, 5G |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C, USB, NFC |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Модем | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | QZSS, Beidou, GPS, Galileo |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Сигналы вызова | MP3-мелодии, Полифонические мелодии, Виброзвонок |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.49 дюйм |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Цветной экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 405 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | IMG BXM-8-256 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 1Tb |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2500 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 30 В |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик освещенности, Акселлерометр, Сканер отпечатка пальца, Сканер лица, Гироскоп, Датчик приближения, Быстрая зарядка, Компас |
- Цена: 11 007 ₴











