
Смартфон Samsung Galaxy S22+ 5G 8/256GB Green, NFC, 50+10+12/10Мп, Snapdragon 8 Gen 1 , 4500 mAh, 6.6"OLED
26 988 ₴
- Немає в наявності
- Код: 283601
- +380 (95) 538-87-64
ОПИС Samsung Galaxy S22 Plus 5G Phantom Green
Нова форма самовираження
Витончені лицьові панелі гармонійно поєднуються з вишуканим корпусом. Розкішний вигляд доповнює лаконічна система лінійних камер. Він просто чудовий!

Залиште яскравий слід
Яскравий білий Фантом, ефектний Зелений, ніжний рожевий або класичний чорний Фантом — вибір непростий, але повірте, ви не помилитеся.

Станьте справжнім фотогуру
Професійна фотостудія у вашій кишені. Потрійна основна камера і камера для Селфі пропонують необмежені можливості для зйомки кращих кадрів. Ще більше класного контенту!

Додайте світла в ніч #nightography
Після настання темряви трапляються кращі моменти. Насолоджуйтесь усіма перевагами професійної камери. Великий піксельний сенсор об'єднує пікселі, щоб посилити світло, а надпрозоре скло зменшує відблиски. Ваші нічні фото тепер чіткі, як ніколи.

Відкрийте магію ночі
Натхнення не чекає слушного моменту. Камера визначає освітлення і автоматично перемикається на оптимальну частоту кадрів в секунду. Завдяки 4-нм процесору з Super Night Solution, що усуває шум в кожному кадрі, ви можете записувати відео від сходу до заходу з приголомшливою деталізацією.

Без світла навіть краще!
Створюйте чудові портрети і Селфі навіть при слабкому освітленні завдяки революційним оновленням основної камери і Селфі-камери. Візьміть більше світла для ваших фото і насолоджуйтеся вашими кращими Селфі.

Камера, мотор!
Життя не стоїть на місці. Чого не скажеш про відео. Наша камера професійного рівня записує чіткі, стабільні відеоролики, які залишаються плавними, навіть коли ви перериваєте рух. Як ми це зробили? Для стабілізації ваших знімків ми поліпшили кут корекції OIS і збільшили швидкість обробки зображень на 58%. Технологія Super HDR захоплює в 64 рази більше інформації про колір, навіть якщо сцена освітлена ззаду.

Не пропустіть жодної деталі
Ви завжди отримаєте галерею чітких, високоякісних фото. Технологія Adaptive Pixel зміщує пікселі відповідно до освітлення. Просто насолоджуйтеся вашими знімками. Увімкніть "поліпшення деталізації" перед зйомкою. Він покращує ваші знімки завдяки штучному інтелекту, регулюючи тіні і відблиски.

Жодної зайвої деталі
Вручну видаляйте людей або об'єкти з фону ваших знімків завдяки технології «видалення об'єктів», залишаючи тільки те, що ви хочете бачити на фото. Перфекціонізм в кращому вигляді.

Space Zoom
3-кратне, 30-кратне або проміжне збільшення-все це забезпечує чіткість деталей на відстані.
Автоматичне кадрування
Незалежно від того, рухаєтеся ви або люди входять і виходять з кадру, камера буде автоматично фокусуватися і центруватися при записі відео.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + eSIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.6" |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість кольорів | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів | 390 ppi |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
Процесор |
|
| Процесор | Snapdragon 8 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.8 ГГц + 2.5 ГГц + 1.8 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 730 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп + 10 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.4 + f/2.2 |
| Запис відео | 8К UHD (7680x4320) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Спалах фронтальної камери | Є |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса |
Метал Скло |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик навколишнього кольору Датчик освітлення Сканер облягання Сканер відбитку пальців під екраном Сканер райдужки ока Датчик наближення |
| Колір | Зелений |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Комплектація | Смартфон Зарядний пристрій Інструкція Гарантійний талон |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Рожевий |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S22+ |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 390 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 197 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 730 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 26 988 ₴







