
Samsung Galaxy S25 Ultra 12/512GB Titanium White, NFC, 200+50+12+10/12Мп, Snapdragon 8 Elite, 2Sim, 5000 mAh
62 660 ₴
52 659,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12991
- +380 (95) 538-87-64
Samsung Galaxy S25 Ultra 12/512GB White silver
Огляд Samsung Galaxy S25 Ultra 12/512GB White silver (SM-S938BZSGEUC)

Лаконічний. Епічний.
У плавному дизайні Galaxy S25 Ultra впізнаються характерні форми смартфонів серії Galaxy S. Завдяки витонченій і міцній титановій рамці та вбудованому S Pen новий пристрій стає втіленням ультрасучасного лаконічного дизайну.

Стильний. Надійний.
Galaxy S25 Ultra зміцнений титановою рамкою, склом Corning® Gorilla® Armor 2 і має клас IP68 для захисту від щоденних подряпин, пилу та води.

Персональні плани та звіти протягом дня
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник енергії і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.


Студія звукозапису, що завжде під рукою
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.
Ваш персональний тренер
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.


Персональні дані під надійним захистом
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.
Неперевершене нічне відео Nightography. Менше шуму, більше чіткості
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для ще більшої приголомшливої відеозйомки. Наша вдосконалена точка доступу також забезпечує точніше видалення шуму, що означає, що вам більше не доведеться турбуватися про зернисті нічні кадри.

Найчіткіші деталі від ширококутної до телекамери та навіть ультраширококутної камери
Від ультраширококутних знімків до нашої телефотокамери – фотографії залишаються чіткими та яскравими під будь-яким кутом. Наш вдосконалений штучним інтелектом процесор обробки зображень ProVisual покращує кольори та деталізацію для досягнення нового рівня чіткості.

Найпотужніший унікальний процесор для нових Galaxy
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.

Покращуйте зображення на вашому екрані
ProScaler підвищує роздільну здатність завдяки використанню інноваційних алгоритмів AI-обробки, забезпечуючи перегляд у високій роздільній здатності без необхідності змінювати налаштування екрана.


Неперевершено витривала батарея
Наша новаторська технологія mDNIe вбудована в унікальний процесор для Galaxy, а час роботи батареї збільшено завдяки оптимізації програмного забезпечення, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом улюблених відео.
Абсолютно новий One UI 7, створений для AI
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 4.32 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 830 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 512 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 200 Мп + 50 Мп + 50 Мп + 10 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/3.4 + f/1.9 + f/2.4 |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 be |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система | GPS |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
Корпус |
|
| Стандарт захисту | IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Колір | Біле Срібло |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Комплектація | Смартфон Стілус Керівництво Гарантія |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
|
|
|
| Додатково |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт связи | 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Серебристый |
| Мультимедиа | |
| FM-радио | Да |
| Вспышка | Ксеноновая |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Запись видео | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 200 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 12 Мп |
| Максимальная частота кадров видео | 960 кадров/с |
| Максимальное разрешение видео | 7680x4320 |
| Органайзер | Планировщик задач, Калькулятор, Поддержка MS Office, Календарь, Часы, Будильник |
| Разъем для наушников | Нет |
| Стереодинамики | Да |
| Звонки | |
| Автодозвон | Да |
| Громкая связь | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Режим полета | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.9 дюйм |
| Разрешение экрана | 3120x1440 |
| Сенсорный экран | Да |
| Технология Multitouch | Да |
| Тип экрана | Dynamic AMOLED 2X |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Цветной экран | Да |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 422 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 219 г |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Adreno 830 |
| Количество ядер | 8 |
| Объем оперативной памяти | 12000 MB |
| Объём встроенной памяти | 512 GB |
| Слоты карты памяти | Нет |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мощность зарядки | 45 В |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Доступ в интернет | LTE, 5G |
| Интерфейсы | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Type-C, Bluetooth, NFC |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Акселлерометр, Сканер отпечатка пальца, Быстрая зарядка, Датчик приближения, Touch ID, Сканер лица, Гироскоп, Фонарик, Датчик освещенности, Компас |
- Цена: 52 659,80 ₴











