
Asus ROG Phone 9 Pro 16/512GB Phantom Black CN, NFC, 50+13+5/32Мп, Snapdragon 8 Elite, AMOLED 6.78", 5800 mAh
48 849 ₴
- Немає в наявності
- Код: R90006
- +380 (95) 538-87-64
Asus ROG Phone 9 Pro 16/512GB Phantom Black
Ідеальне поєднання потужності та стилю
Asus ROG Phone 9 Pro — це шедевр мобільних технологій, який гармонійно поєднує високу продуктивність для геймінгу з витонченим дизайном. Чорний корпус із матовими та глянцевими елементами, виконаними з використанням нанотекстури, не лише виглядає футуристично, але й стійкий до відбитків пальців, забезпечуючи ідеальний зовнішній вигляд навіть при інтенсивному використанні.

Унікальний дисплей AniMe Vision
Дисплей AniMe Vision — це 648 програмованих міні-LED світлодіодів, які оживляють смартфон анімаціями, що реагують на ваші дії. У вимкненому стані екран повністю зливається з корпусом, дозволяючи вам вибирати між мінімалістичним виглядом і яскравим геймерським стилем. Налаштовувані ефекти додають індивідуальності та роблять пристрій справжньою знахідкою для творчих користувачів.

Неперевершений захист для необмеженого геймінгу
Сертифікація IP68 робить ROG Phone 9 Pro надійним супутником для ігор у будь-яких умовах. Будь то запилена місцевість чи дощ, ви можете бути впевнені, що ваш смартфон захищений. Тепер ви можете насолоджуватися улюбленими іграми без страху за пристрій.

Штучний інтелект у іграх
Інтеграція передових AI-технологій робить ігровий процес на ROG Phone 9 Pro незабутнім. Технологія шумоподавлення, активована через Game Genie, забезпечує чітке звучання. Штучний інтелект також покращує продуктивність і оптимізує параметри в режимі реального часу для вашої зручності.

Потужний процесор Snapdragon 8 Elite
Серцем ROG Phone 9 Pro є процесор Snapdragon 8 Elite, створений із використанням 3-нм технології. Це забезпечить неймовірну швидкість і продуктивність. Qualcomm Seamless синхронізує пристрій із ПК на базі Snapdragon X Elite, відкриваючи доступ до нової ери мобільного геймінгу.

Термальна система GameCool 9
Система охолодження GameCool 9 — це поєднання інноваційних матеріалів і унікальної конструкції. Збільшений графітовий лист на 57% підвищує розподіл тепла, що покращує охолодження пристрою на 12%. AeroActive Cooler X Pro підтримує стабільно низьку температуру навіть під час інтенсивних ігрових сесій.

Флагманська камера
ROG Phone 9 Pro — це не лише ігровий смартфон, а й потужний інструмент для фотографії. Камера та програмне забезпечення створені для отримання зображень найвищої якості, щоб ви могли зафіксувати кожну мить із професійною точністю.

Дисплей із неймовірною частотою оновлення
6.78-дюймовий AMOLED-екран із частотою оновлення до 185 Гц і яскравістю 2500 ніт дарує приголомшливе візуальне сприйняття. Висока точність кольоропередачі Delta-E < 1 і адаптивні частоти роблять ігри, фільми та повсякденне використання максимально комфортними.

Вдосконалена батарея
Енергоємна батарея на 5800 мАг підтримує понад 1000 циклів зарядки, зберігаючи понад 80% ємності. Підвищена щільність енергії та тривалий час автономної роботи роблять ROG Phone 9 Pro ідеальним пристроєм для довгих ігрових сесій.

Нові горизонти геймінгу
Asus ROG Phone 9 Pro встановлює нові стандарти мобільного геймінгу, об'єднуючи унікальні інновації, прогресивний дизайн і високу продуктивність. Цей пристрій стане ідеальним вибором для тих, хто прагне до досконалості та не сприймає компромісів в іграх і повсякденному житті.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
|
Бренд: Asus Модель Asus ROG Phone 9 Pro Операційна система Android 15 с ROG UI Екран Діагональ екрану 6.8" Розширення та технологія • Діагональ екрана: 6.78" Частота оновлення екрана 120 Гц Тип дисплея AMOLED Корпус та габарити Вага 227 г Захист від вологи Пило- та водонепроникність відповідає стандарту IP68 Колір пристрою Phantom Black Матеріал корпусу Скло Розмір 163.8x77x8.9 мм Процесор Процесор та частота • Модель процесора — Qualcomm Snapdragon 8 Elite Процесор Qualcomm Snapdragon Накопичувач Об'єм пам'яті 512GB Оперативна памʼять Оперативна память 16GB Звук Аудіо • Подвійні стереодинаміки з кількома магнітами Живлення та акумулятор Час роботи від батареї • Не менше 4,5 год активної гри Камера Відео • 8K UHD (7680 x 4320), 30 кадрів/с (основна камера) Особливості камери • Основна камера: Sony Lytia 700 50 МП Фронтальна камера 32 Мп Основна камера 50 Мп; Апаратні функції Датчики • Відбиток пальця Комплект Комплектація • Прозорий чохол Додатково Технічні особливості • Акумулятор: 5800 мА-год Зв'язок Мережі • Wi-Fi Формат SIM-карти Nano SIM + Nano SIM |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 185 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, QZSS, Beidou, Galileo, NavIC |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 48 849 ₴







