
Смартфон Blackview OSCAL MODERN 8 8/256GB Purple, 2sim, 6,75'' IPS, 4G, 50+2/8 Мп, 6000mAh, Unisoc Tiger T616
6 666 ₴
5 365,80 ₴
- В наявності
- Код: 088882
- +380 (95) 538-87-64
Blackview OSCAL MODERN 8 8/256GB Wisteria Purple
Бренд Blackview представив серію смартфонів Oscal Modern, покликаних задовольнити потреби молоді. Серія Modern несе в собі головну ідею Oscal — "Не бійтеся бути різними". Дизайн нового смартфона поєднує два відтінки та створений із застосуванням гальванічної технології. Усього доступно три варіанти кольору: Wisteria Purple, Ripple Blue і Ash Grey.
Смартфон Oscal Modern 8 від Blackview відповідає сучасним вимогам до плавної роботи. Він обладнаний восьмиядерним процесором Unisoc T616, оперативною пам'яттю до 16 ГБ і новітньою версією операційної системи DokeOS 4.0. Покупці можуть вибрати з двох варіантів внутрішньої пам'яті: 128 ГБ і 256 ГБ. За потреби її можна розширити ще на 1 ТБ за допомогою карти microSD.
Для багатозадачності та довгих ігор без перегрівання Oscal Modern 8 обладнаний вдосконаленою системою охолодження Oscal, яка підтримує температуру на рівні 39 °C для завдань, вимогливих до процесора.
Смартфон Oscal Modern 8 обладнаний 6,75-дюймовим дисплеєм, співвідношення екрана до корпусу якого досягає 89,9%, забезпечуючи потужне співвідношення розміру екрана до розміру пристрою. Частота оновлення дисплея становить 90 Гц, що забезпечує плавний та миттєвий відгук під час кожного дотику, прокручування та перелишування сторінок вебсайтів та ігор. Завдяки 16,7 мільйонам кольорів, дисплей виводить гарну та природну картинку з насиченими та точними кольорами.
Смартфон Oscal Modern 8 обладнаний 50-мегапіксельною матрицею Samsung JN1, що є рідкістю для пристроїв цього сегмента. Завдяки розміру сенсора 1/2,76 дюйма, він має підвищену світлочутливість, що дає змогу отримувати якісні світлини як удень, так і вночі.
Технологія Tetrapixel, яка використовується в смартфоні, забезпечує чудову деталізацію й насиченість кольорів завдяки 50 мільйонів пікселів розміром 0,64 мкм. Незалежно від умов знімання — чи то дорога, вулиця, чи кафе — фронтальна камера Samsung 4H7 з роздільною здатністю 8 МП передасть природні відтінки шкіри. Крім того, є вбудовані режими камери, як-от портретний або нічний.
Щодо відеозапису, смартфон підтримує роздільну здатність 1080p.
Смартфон Oscal Modern 8 є першим пристроєм масового сегмента Oscal, обладнаним акумулятором ємністю 6000 мА·год. За результатами тестування в лабораторії компанії, пристрій продемонстрував потужну автономність: до 744 годин у режимі очікування, 8 годин під час ігор або 12 годин перегляду вебсайтів.
Смартфон Oscal Modern 8 постачається з новітньою операційною системою DokeOS 4.0, заснованою на Android 13, яка пропонує корисні функції та програми власного розроблення:
-
Easyshare: Забезпечує швидкий обмін файлами між пристроями.
-
Atomized Memory 2.0: Ефективно розподіляє оперативну пам'ять, збільшуючи доступну кількість на 5-9%. Це дає змогу користувачам запускати більше застосунків одночасно в фоновому режимі.
-
Workspace: Розділяє особисті та робочі простори, забезпечуючи збереження інформації у двох просторах незалежно один від одного та захист конфіденційності користувачів.
Крім того, операційна система містить функції, як-от субтитри в реальному часі, ігровий режим і Screen Attention, який зберігає дисплей активним, коли користувач дивиться на нього, оптимізуючи активність акумулятора.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал корпусу — пластик
ПРОГРАМНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Операційна система — Android 13, Doke OS 4.0
СВЯЗЬ
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-картки — Nano-SIM
Слот SIM-карти — SIM + SIM + MicroSD
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрана — 6.75"
Тип матриці — IPS
Роздільна здатність екрана — 1600x720 пікс.
Частота оновлення екрана — 90 Гц
Щільність пікселів — 260 ppi
Яскравість екрана — 450 nit
ПРОЦЕССОР
Процесор — Unisoc Tiger T616
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 2.0 ГГц ARM Cortex-A75, 6x 1.8 ГГц ARM Cortex-A55
Графічний процесор — ARM Mali-G52 MC1
ПАМ'ЯТЬ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ (+ 8 ГБ віртуальної пам'яті)
Вбудована пам'ять — 256 ГБ
Підтримка карт пам'яті — microSD до 1 ТБ
КАМЕРА
Основна камера — 50 МП + 2 МП
50 МП: (Основна), Сенсор: Samsung S5KJN1, Датчик: ISOCELL (1/2.76"), Діафрагма: f / 1.65
2 МП: (Спомогальний об'єктив), Діафрагма: f / 2.4
LED-спалах
Записування відео: Full HD (1080p) 30 кадр/сек
Цифровий зум, Автофокус, Сенсорне фокусування, Серійне знімання, Географічні мітки, Панорамне знімання, HDR-знімання, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени
Фронтальна камера — 8 МП
Сенсор: Samsung ISOCELL S5K4H7, Датчик: ISOCELL, Діафрагма: f / 2.0
КОММУНІКАЦІЇ
Wi-Fi — Є, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
GPRS — Є
Навігація — GPS, GLONASS, Galileo, Baidu
Bluetooth — 5.0
NFC — Немає
VoLTE — Є
РОЗ'ЄМИ
Аудіовиходи — Есть, mini-Jack (3.5 мм)
Роз'єм живлення — USB Type-C 2.0
ДАТЧИКИ
Акселерометр, Датчик наближення, Датчик світла, Ліхтарик, Цифровий компас, Сканер відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 6000 mAh
Швидке заряджання — Є
Потужність заряджання — 18 Вт
ГАБАРИТЫ
Розміри пристрою — 167.8 x 77.4 x 9.1 мм
Вага пристрою — 214 г.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок живлення, Скло, чохол, Скрепка для лотка сім-картки, Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0 |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| ОС | Android |
| Оснащення | Відеоплеєр, Калькулятор, Ліхтарик, Слот для картки пам'яті, Будильник, Календар |
| Роз'єми | Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 260 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Планувальник завдань, Годинник, Будильник, Календар, Калькулятор |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Формати аудіо | AAC, MP3, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 5 365,80 ₴













