
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Planet Outdoor Base Cabinet низька 250144 зелена
6 287 ₴
5 286,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 250144
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Planet Outdoor Base Cabinet низький 250144 зелений
Багатофункціональна гардеробна Planet Outdoor — це пропозиція для всіх шанувальників екологічних рішень, які шукають практичний предмет меблів для організації свого зовнішнього простору. Елегантне оздоблення і кольори, що збереглися, ідеально підходять до будь-якої композиції. Багатофункціональна шафа Planet Outdoor виготовлена з дуже міцного пластику, на 80% переробленого. Матеріал має високу стійкість до вологи та погодних умов, зокрема УФ-випромінювання. Усередині кріплення конструкції розташовані практичні полиці вантажністю до 15 кг кожна. Так само посилене дно шафи вміщує до 30 кг всіляких товарів. Додатковою перевагою є ергономічні ручки та злегка підняті регульовані ніжки, що облягають прибирання підлоги під меблі. Представлена модель ідеально підійде для терас і балконів, але не тільки. Багатофункціональна гардеробна Planet Outdoor також може використовуватися для облаштування підсобних приміщень — ручної, підкладної або гаража. Виготовлення зручне для самостійного монтажу.
Особливості продукту
— міцна конструкція з високоякісного пластику — поліпропілену, стійкого до несприятливих погодних умов.
- обладнаний 2 регульованими полицями (полиця витримує навантаження до 30 кг)
— двері мають металеві петлі, які гарантують надійну роботу.
- подвійні двері з ручками полегшує відчиняння дверей, їх також можна закрити на замок (замок не входить до комплекту)
- регульована висота ножів і додаткова 5 ніжка біля основи для додаткової стійкості
— корпус на 100% водонепроникний і легко очищається.
- міцна конструкція і висока якість гарантують безвідмовне та довготривале використання
- шафа розрахована на просте прибирання
Розміри
- ширина — 80 см
- глибина — 44 см
- висота — 100 см
- кількість полиць — 2 шт.
- вантажність — 30 кг/1 підлога
Характеристики
| Вага | 6 кг |
|---|---|
| Артикул | 250144 |
| Розміри | 80х44х100 см |
| Розмір паковання | 80х40х20 см |
| Колір | зелений |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 44 см |
| EAN | 8013183120665 |
Властивості:
- регульована висота ніжок
- додаткова стабілізуюча ніжка
- можливість поставити замок
- установка полиць на різній висоті
- водонепроникний (сертифікат IPX3)
- металеві петлі
- підходить для зовнішнього використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Бежевий |
- Ціна: 5 286,80 ₴




