
Смартфон FOSSiBOT S1 5G 6/128Gb black, 2 sim, IP68, MediaTek Dimensity 6100+, 50+2/8 Мп, IPS 6,75", 4900mAh
8 382 ₴
6 581,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 315210
- +380 (95) 538-87-64
FOSSiBOT S1 5G 6/128Gb black
Dimensity 6100+ 5G
6 ГБ ОЗУ + 128 ГБ памяти
Наслаждайтесь хранилищем объемом до 128 ГБ, а также поддержкой карты TF объемом 1 ТБ, чтобы сохранить все ваши заветные воспоминания.
Стильные и модные цвета
Смартфон S1 5G — гладкий, легкий, изящный и удобный для удержания.
Аккумулятор емкостью 4900 мАч, повышенная выносливость
Благодаря низкому энергопотреблению 5G и функциям энергосбережения ОС Android 14 смартфон S1 5G прослужит вам весь день с массивным аккумулятором емкостью 4900 мАч.
6,745-дюймовый HD+ большой дисплей
Смотрите, как оживает ваш любимый контент с идеальным черным цветом и яркой цветопередачей
Более подробный опыт
Полноэкранный NFC, Dual SIM Dual 5G, новейшая версия Android 14.



























Характеристики
Стандарт связи/интернет
Стандарт связи- 2G
- 3G
- 4G (LTE)
- 5G
Дисплей
Диагональ экрана- 6.9
- 1600 x 720
- IPS
SIM-карты
Количество SIM-карт- 2
Функции памяти
Оперативная память- 12 ГБ
- 128 ГБ
Операционная система
Операционная система- Android
Фронтальная камера
Количество мегапикселей фронтальной камеры- 8 Мп
Основная камера
Особенности основной камеры- Вспышка
Материалы
Материал корпуса- Пластик
Разъемы
Разъемы- USB Type-C
Дополнительно
Безопасность- Разблокировка по лицу
- NFC
- Wi-Fi
- Быстрая зарядка
- Моноблок
- Black
- Китай
Объем встроенной памяти зависит от операционной системы, а также предустановленных производителем приложений.
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
FOSSiBOT S1 5G 6/128Gb black
Dimensity 6100+ 5G
6 ГБ ОЗУ + 128 ГБ памяти
Наслаждайтесь хранилищем объемом до 128 ГБ, а также поддержкой карты TF объемом 1 ТБ, чтобы сохранить все ваши заветные воспоминания.
Стильные и модные цвета
Смартфон S1 5G — гладкий, легкий, изящный и удобный для удержания.
Аккумулятор емкостью 4900 мАч, повышенная выносливость
Благодаря низкому энергопотреблению 5G и функциям энергосбережения ОС Android 14 смартфон S1 5G прослужит вам весь день с массивным аккумулятором емкостью 4900 мАч.
6,745-дюймовый HD+ большой дисплей
Смотрите, как оживает ваш любимый контент с идеальным черным цветом и яркой цветопередачей
Более подробный опыт
Полноэкранный NFC, Dual SIM Dual 5G, новейшая версия Android 14.



























Характеристики
Стандарт связи/интернет
Стандарт связи- 2G
- 3G
- 4G (LTE)
- 5G
Дисплей
Диагональ экрана- 6.9
- 1600 x 720
- IPS
SIM-карты
Количество SIM-карт- 2
Функции памяти
Оперативная память- 12 ГБ
- 128 ГБ
Операционная система
Операционная система- Android
Фронтальная камера
Количество мегапикселей фронтальной камеры- 8 Мп
Основная камера
Особенности основной камеры- Вспышка
Материалы
Материал корпуса- Пластик
Разъемы
Разъемы- USB Type-C
Дополнительно
Безопасность- Разблокировка по лицу
- NFC
- Wi-Fi
- Быстрая зарядка
- Моноблок
- Black
- Китай
Объем встроенной памяти зависит от операционной системы, а также предустановленных производителем приложений.
Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | Відеоплеєр, Калькулятор, Ліхтарик, MP3-плеєр, Будильник, Календар |
| Роз'єми | USB Type-C, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Календар, Будильник, Калькулятор, Годинник |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| VoIP-клієнт | Так |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.75 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 4900 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований динамік | Да |
| Вбудований мікрофон | Да |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek MT8788 |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Робота в режимі телефона | Да |
| Роз'єм для док-станції | Да |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, GPRS, Wi-Fi |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
- Ціна: 6 581,80 ₴









