
Садовий скриня Keter/Kis Gulliver Chest 245111
4 502 ₴
3 701,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 245111
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий скриня Keter/Kis Gulliver Chest 245111
Сучасний скриня Gulliver — ідеальне рішення для кожного. Його інноваційний зовнішній вигляд впишеться в будь-який простір. Коробка виготовлена відомим брендом із використанням пластику найкращої якості. Використовуваний у виробництві поліпропілен забезпечить захист від вологи, бруду та проблем зі зміною погодних умов. У Gulliver ви можете зберігати подушки, ковдри та різні типи текстилю, не боячись намокнути. Виріб водонепроникний. Ви навіть можете використовувати цей функціональний скриня для зберігання іграшок вашої дитини. Насправді в цьому багатофункціональному виробі можна зберігати все, крім їжі. Додатковою перевагою є можливість розширення серії Gulliver іншими шафами з нашого пропонування. У відділенні є спеціальні отвори, у які можна встановити замок.
Особливості продукту
— міцна конструкція з високоякісного пластику — поліпропілену, стійкого до несприятливих погодних умов.
- На бічних стінках є зручні ручки, що полегшують перенесення ящика в будь-яке місце.
- також підходить для замикання на замок (замок не входить до комплекту)
- Коробка на 100% водонепроникна, легко чиститься й може залишатися на вулиці цілий рік.
— міцна конструкція і висока якість гарантують безвідмовне та довгострокове використання
— ідеально підходить для зберігання всіх садових аксесуарів.
- Сундук для зберігання призначений для простого прибирання
Розміри
- ширина — 118 см
- глибина — 55 см
- висота — 49 см
- ємність — 300 л
Характеристики
| Країна виробник | Італія |
|---|---|
| Ширина | 118 см |
| Висота | 49 см |
| Вага | 7 кг. |
| Артикул | 245111 |
| Розмір паковання | 115х45х20 см |
| Колір | бежевий |
| Місткість | 300 л |
| EAN | 8013183115371 |
| Глибина | 55 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 г |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 701,80 ₴






