-15%

Ящик для инструментов Toolbox Premium XL CURVER 155338 графитовый/серебристый
2 070 ₴
1 769,80 ₴
- В наличии
- Код: 155338
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Описание
Ящик для инструментов Toolbox Premium XL CURVER 155338 графитовый/серебристыйІдеальним рішенням для тех, хто хоче упорядкувати свою майстерню, є вбудований ящик для інструментів. Виготовлений з прочного і довговічного пластику. Він має зручну ручку для зручності перенесення, функціональні відсіки та сильні защіпки для передвідкриття відкриття ящика за помилкою.
Длина 580 мм
Ширина 290 мм
Висота 300 мм
Вбудовані контейнери в кришку 2 шт.
Колір графітовий/сріблястий
Характеристики
| Артикул | 155338 |
|---|---|
| Материал | полипропилен |
| Высота | 30 см |
| Ширина | 29 см |
| Длина | 58 см |
| Размер упаковки | 59х30х31 см |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keter |
| Страна производитель | Израиль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 769,80 ₴






