-20%

Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium, 6.7" OLED, A17 Bionic, Refurbished
61 256 ₴
49 255,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обзор Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium




Характеристики
Связь |
|
| Формат SIM-карты |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарты связи |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Экран |
|
| Диагональ экрана | 6.7" |
| Разрешение экрана | 2796x1290 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Плотность пикселей | 460 ppi |
| Тип экрана | OLED |
| Дополнительно | Dynamic Island Always-On display ProMotion technology with adaptive refresh rates up to 120Hz HDR display True Tone Wide color (P3) Haptic Touch |
Процессор |
|
| Процессор | A17 Pro |
| Количество ядер | 6 |
Память |
|
| Внутренняя память | 256 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Диафрагма | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Запись видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптическая стабилизация | Есть |
| Фокусировка | Автоматическая |
| Вспышка основной камеры | Есть |
| Фронтальная камера | 12 Мп ƒ/1.9 |
Операционная система |
|
| Операционная система | iOS 17 |
Беспроводные технологии |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технология GPS | A-GPS, GPS |
| Спутниковая система |
GPS Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Есть |
| Беспроводная зарядка | Есть |
| Инфракрасный порт | Нет |
| FM-тюнер | Нет |
| Функция рации | Нет |
Интерфейсы |
|
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
Корпус |
|
| Материал корпуса | Титан |
|
Стандарт защиты ? |
IP68 |
| Защита корпуса |
Водозащита Влагозащита Пылезащищенный |
| Технологии |
Акселерометр Барометр Гироскоп Датчик освещения Датчик приближения Компас Сканер лица Интегрирован AI |
| Цвет | Синий |
Аккумулятор |
|
| Быстрая зарядка | Есть |
Габариты и комплектация |
|
| Размеры | 159.9 x 76.7 x 8.25 мм |
| Вес, г | 221 г |
| Комплектация | Смартфон Кабель Type-C to Type-C |
| Страна регистрации бренда | США |
|
|
|
| Обмен и возврат товара | Обмен и возврат товара осуществляется в течение 14 дней после покупки, согласно закону Украины "О защите прав потребителей Украины" при условии, что товар не использовался (не был активирован) сохранен его товарный вид и т.д. |
| Дополнительно | Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Apple iOS |
| Оснащення | Ліхтарик, Календар, MP3-плеєр, Будильник, Відеоплеєр, Підтримка e-SIM, Калькулятор, SOS-режим із LBS локацією телефону, Стереодинаміки |
| Роз'єми | Type-C |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Модель телефону | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 221 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, AAC, MP3, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Ширококутний об'єктив, Підтримка знімання 4К, Телеоб'єктив, Стабілізація |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Bds |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Компас, Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Швидка зарядка, Акселлерометр, Барометр, Пилозахисний корпус, Ліхтарик |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | A17 Pro |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3780 МГц |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 255,80 ₴






