Описание встр. духовка BOSCH HBG 272ЕB3
Встраиваемый духовой шкаф BOSCH HBG 272EB3 — это современная электрическая духовка, сочетающая стильный дизайн и расширенные функциональные возможности.
Эта модель обеспечивает равномерное приготовление блюд благодаря функции конвекции и предлагает широкий выбор программ для различных кулинарных задач. Функция пиролитической очистки значительно упрощает уход за духовкой, превращая загрязнения в пепел, который легко удалить.
Характеристики
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло/нержавіюча сталь |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість стекол дверцят духовки | 4 |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Охолодження дверцят духовки | Так |
| Очищення духовки | Функція Ecoclean |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 38.7 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 568 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 595 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 020 ₴









